Yine yenersin Kaf-Kaf

Play-Off final serisinde Anadolu Efes karşısında 2-1 önde olan Pınar Karşıyaka, yine zafere kilitlendi. Karşıyaka Arena'da kapalı gişe oynanacak karşılaşma saat 20.00'de başlayacak

Yine yenersin Kaf-Kaf
Türkiye Basketbol Ligi Spor Toto Play-Off final serisinde oynanan üç maç sonunda Pınar Karşıyaka, yüksek bütçeli rakibi Anadolu Efes önünde 2-1 önde. Serinin dördüncü maçı bugün saat 20.00'de Karşıyaka Arena'da oynanacak. Yeşil-kırmızılılar bu önemli maçıda kazanıp seride 3-1 öne geçip şampiyonluğa bir adım daha yaklaşmak istiyor. Kaf-Kaf 28 yıl sonra çıktığı final serisinde eline geçirdiği avantajı kaybetmek istemiyor. Geçtiğimiz gün oynanan karşılaşma sonrası başarılı antrenör Ufuk Sarıca, kilit bir mücadeleyi kazandıklarını, "Semtte büyük bir heyecan var. Hepimiz bu heyecanı taşıyoruz ama şampiyonluktan bahsedebilmek için en azından bir maç daha kazanmamız lazım. Bu maçtan da galip gelebilirsek, o zaman şampiyonluktan bahsedeceğiz. Şu an için sadece seride avantajlı durumdayız" dedi.

BİLETLER TÜKENDİ

Pınar Karşıyaka-Anadolu Efes final serisinin dördüncü maçının satışa çıkan biletleri kısa sürede tükendi. Biletler Karşıyaka Arena'da bulunan storeden 50 liradan satıldı. Öğrenciler için ayrılan 300 adet bilet ise maç günü salon gişelerinden 30 lira karşılığında satılacak. Tarihi maç için bilet bulamayan taraftarlar ise Karşıyaka Belediyesi'nin Bostanlı'da kurduğu dev ekrandan mücadeleyi izleyecek.
BİZE ULAŞIN