Kupa sana yakışır

Basketbol final serisinde 3-1 önde olan Pınar Karşıyaka, bugün Anadolu Efes'i devirirse 28 yıl sonra tekrar kupayı alacak

Kupa sana yakışır
Pınar Karşıyaka adım adım şampiyonluğa gidiyor. Salonlara sığmayan yeşil-kırmızılılar serinin beşinci maçında bugün saat 20.00'de Abdi İpekçi Spor Salonu'nda Anadolu Efes ile karşılaşacak. Yeşil-kırmızılılar bu maçı kazandığı takdirde 2014-2015 sezonunun şampiyonu olacak. Final serisinin İstanbul'da oynanan ilk maçını Anadolu Efes 95-92, ikinci karşılaşmayı Pınar Karşıyaka 86-85 kazandı. İzmir'e 1-1 eşitlikle dönen yeşil-kırmızılılar taraftarının müthiş desteği ile (71-65, 91-88) İstanbul ekibini mağlup etmeyi başardı. Toplam 4 galibiyete ulaşacak takımın ligi zirvede tamamlayacağı seride Pınar Karşıyaka, bugün rakibini mağlup etmesi durumunda şampiyonluğunu ilan edecek. Müsabakayı Anadolu Efes'in kazanması durumunda ise serinin 6. maçı 22 Haziran Pazartesi günü Karşıyaka Arena'da oynanacak.

Boğaza dev KSK bayrağı
Türkiye Basketbol Ligi Play-Off final serisinde 3-1 önde olan Pınar Karşıyaka, bugün rakibini yener ve şampiyonluğa ulaşırsa İstanbul Boğaziçi Köprüsü'ne de 100 metrelik Karşıyaka bayrağını astırmak için harekete geçti. Bu bayrağın oraya asılması için Karşıyaka Belediyesi, İstanbul Valiliği ile resmi yazışmaları yaptığını açıkladı.
BİZE ULAŞIN