Her türlü oyuna karşı hazırlıklıyız

AK Parti Konak İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği iftarda konuşan Hotar, "Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara karşı durmak zorundayız. Yarın seçim olacakmış gibi çalışmaya devam ediyoruz" dedi

Her türlü oyuna karşı hazırlıklıyız
AK Parti Konak İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği iftara katılan Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti İzmir Milletvekili Nükhet Hotar, "Ülkemiz üzerinde çeşitli hesapları olan iç ve dış kaynaklı adına Paralel yada çapraz ne derseniz deyin. Ülkemiz üzerindeki her türlü oyuna karşı durmak zorundayız" dedi.

BORCUMUZ
Gültepe Mahallesi'ndeki Toros Meydanı'nda düzenlenen iftara AK Parti İl Başkanı Bülent Delican, İl Yönetimi, AK Parti Grup Başkanvekili Bilal Doğan, Konak İlçe Başkanı Temel Yıldırım, muhtarlar, mahalle başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Hotar ve Delican iftar öncesi yemek dağıtarak, tek tek vatandaşlar ile ilgilendi. Gece boyunca Grup İhvan'dan Sebahattin Arslan'ın seslendirdiği ilahilere semazen eşlik etti. Konuşmasında yarın seçim olacakmış gibi çalıştıklarını ifade eden Hotar, "Hepimiz aynı gemideyiz. Bu yüzden ülkemize sahip çıkmalıyız. Bu bizim en başta çocuklarımıza olan borcumuzdur. Çünkü onlar bu ülkenin geleceğidir. Ülkemiz üzerinde çeşitli hesapları olan iç ve dış kaynaklı adına Paralel yada çapraz ne derseniz deyin. Her türlü oyuna karşı durmak zorundayız. Biz o tabandaki insanların temizliğini biliyoruz. Ancak tepede yer alanların sadece çıkar uğruna ülkeyi tehlikeye atma yolunda olduğunu da biliyoruz. Sizlerin bilmeyip bizlerin bildiği birçok konu var. Bunları öğrenince ülkenin ne kadar büyük tehditler atlattığını görüyoruz" dedi.

MORAL BOZUKLUĞU YOK

AK Parti İl Başkanı Bülent Delican da teşkilata seslenerek, "Biz Türkiye'nin en büyük partisi olmamıza rağmen diğerleri gibi böbürlenmiyoruz. Biz çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerle İzmir'de daha çok büyük işler yapacağız. Yarın seçim olacakmış gibi çalışacağız. Moral bozukluğu istemiyorum" diye konuştu. Konak İlçe Başkanı Yıldırım da katılanlara teşekkür etti. Hotar, iftar sonrasında da Akkol ve Madanoğlu ailelerini ziyaret etti.
BİZE ULAŞIN