Bunları unutmayalım

15 Temmuz’da “darbe” kelimesinin çocukların hafızasına girdiğine dikkat çeken Nükhet Hotar, “Ülkemize bunu yaşatmaya kimsenin hakkı yok” dedi

Bunları unutmayalım
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, 15 Temmuz'da yeni neslin de darbe kavramını yaşadığını belirterek, "Biz bunu görmüş öğrenmiştik, çocuklarımız bundan habersiz büyüyordu. Dünyanın gelişmiş 10 büyük ekonomisine girmeye aday bir ülkeyiz. Çok büyük köprüler, tüp geçit tüneller, havalimanı yatırımlarını art arda açmaktayız. Ülkemize bunları reva görenleri unutmayalım, unutturmayalım" dedi. İzmir'de AK Parti'nin 17. Dönem Siyaset Akademisi'nin açılış törenine katılan Hotar, katılımcılara ilk dersi verdi. Siyaset Akademisi'nin en önemli konularından birinin FETÖ'nün darbe girişimi olacağını aktaran Hotar, "Ülkemize bunları reva görenleri unutmayalım, unutturmayalım" diye konuştu. AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican da 17'nci kez düzenledikleri Siyaset Akademisi'ne rekor sayıda başvuru aldıklarını söyledi.

EN AĞIR CEZA VERİLMELİ
Menderes ilçesinde belediyenin yaptığı kır düğün salonlarının açılışını yapanı Nükhet Hotar, 15 Temmuz gecesi sala okuyan müezzinlere saldıranlara hukuk çerçevesinde mümkün olan en ağır cezaların verilmesi gerektiğini belirterek, "Verilsin ki benzer davranışları aklından bile geçireceklere bir ders olsun. Eğer bu saldırıların önü açılırsa bu ülkede şiddetin önünü alamayız" şeklinde konuştu. Düğün salonlarını sadece bin 500 liraya kiraya verdiklerini söyleyen Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu ise "Rantçı değil, halkçıyız" dedi.
BİZE ULAŞIN