Sadık Grubu’ndan iki istasyon daha

Sadık Grubu’nda yer alan Sadık Petrol, akaryakıt istasyonlarına yenilerini ekledi. Söke yolunda BP, Çardak Havaalanı kavşağında da PO akaryakıt istasyonunu hizmete açtı

Sadık Grubu’ndan iki istasyon daha

Sadık Grubu, 2016 yılı yatırımlarına devam ediyor. Her geçen yıl bünyesine farklı illerde yeni bayilikler ve yeni markaları eklemeye devam eden Sadık Grubu, 2016 yılının başında Sadıklar Ford olarak Manisa ve Salihli'de hizmet vermeye başladı. Bünyesinde yer alan otomotiv, sigorta ve tarım sektörleri gibi her geçen gün büyümeye devam eden akaryakıt sektöründe de yatırımlarını artıran Sadık Grubu, Denizli'de bulunan Opet, Shell ve Total istasyonlarından sonra Söke'de Bp, Çardak'ta PO istasyonlarını hizmete sundu. Yapılan yeni yatırımlar ile ilgili açıklamalarda bulunan Sadık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Mersin ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oktay Mersin, "Biz otomotiv, akaryakıt, sigorta ve tarım sektörlerinde hizmet veren bir Denizli firması olarak, öncelikle kendi ilimizde istihdam sağlarken, yapmış olduğumuz yatırımlar ile de ülke ekonomisine katkı sağlayan bir grubuz. Her geçen yıl bünyemize dahil ettiğimiz sektörler ve dünyaca ünlü markalar ile hizmet ağımızı genişletiyoruz. Manisa, Salihli Ford bayilikleri ile Söke'de Bodrum- Milas yolunda bulunan BP akaryakıt istasyonumuzdan sonra şimdi de Petrol Ofisi akaryakıt istasyonumuzu açtık. Çardak havaalanı kavşağında bulunan Petrol Ofisi istasyonumuzda da Sadık Grubu güvencesi ve güler yüzlü personelimiz ile hizmet vermeye başladık" diye konuştu.

TÜRKİYE'DE 16. SIRADA
Aynı zamanda Sadık Petrol olarak Petrol Ofisi markasının Türkiye Toptan Akaryakıt ve Madeni Yağlar dağıtımını da yapmakta olduğunu belirten yetkileler, şöyle devam etti: "Türkiye Toptan Akaryakıt ve Madeni Yağlar Dağıtımı'nda güçlü ve güvenilir bir lojistik ağa sahip bir firma olarak başarı çıtamızı her geçen yıl yükseltiyoruz. Yapılan araştırma sonuçları da bu durumu ifade etmektedir. Dünyanın en prestijli iş dünyası dergisi olan Fortune Türkiye'nin 'Türkiye'nin En Büyük 500 Şirketleri' sıralamasında, bünyemizde yer alan beş şirketten biri olan Sadık Otomotiv Akaryakıt şirketi ile 352. sırada yer almaktayız. Türkiye'nin En Büyük Şirketleri sıralamasında her geçen yıl üst basamaklara ilerlerken, sektörlere göre yapılan sıralamada Petrol ve Türevleri Üretimi ve Dağıtımı'nda Türkiye'de 16., illere göre yapılan sıralamada da Denizli'de 5. sırada yer almaktayız."

BİZE ULAŞIN