Kordon Group yeni yatırımlarla büyüyor

16 ilde şubesi olduklarını belirten Hüseyin Canpolat, “Lojistik hizmetlerimizi tek çatı altında sunmaya hazırlanıyoruz” dedi

Kordon Group yeni yatırımlarla büyüyor
2001 yılında faaliyetlerine başlamış, bugün 16 ilde toplam 19 ofisi bulunan, uzman personel ve güçlü altyapısı ile alanında Türkiye'nin en büyük gümrükleme şirketlerinden olan Kordon Gümrük Müşavirliği, grup şirketleri Kordon Lojistik, Kordon Sigorta, Kordon Akademi ve Kordon Etiket ile Türkiye'deki pek çok işletmeye özgün tasarlanmış iş süreçleri ile hizmet veriyor. Genel işleyişini ISO9001, Bilgi güvenliği altyapısını ISO27001 ve Müşteri ilişkilerini ISO1002 belgeleri ile koruyan ve geliştiren Kordon Grup hedeflerine ulaşmak için hız kesmeden ilerliyor. Son dönemlerde inovatif projelerle Gümrük Müşavirliği Hizmetine yeni bir soluk getiren Kordon, kurmuş olduğu mobil ve online takip hizmeti ile müşterilerine anlık/eş zamanlı bilgi sağlama hizmeti sunuyor. En son teknoloji, donanım ve yazılım sistemleri kullanan Kordon Gümrük Müşavirliği, kurmuş olduğu online takip hizmeti ile müşterilerine anlık/eş zamanlı bilgi sağlıyor. Dış ticaretin en önemli başlangıç noktası olan gümrükleme hizmetinde güçlü olan konumlarını, lojistik sektörüne de taşımak için yeni bir yapılanma içinde olduklarını söyleyen Kordon Grup Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Canpolat, "16 ilde şubemiz var. Kordon Lojistik, Kordon Sigorta ve Türkiye'de tüm işletmelerin ihtiyacı olan kalifiye eleman yetiştirilmesi konusunda eğitim verme amacıyla kurulmuş Kordon Akademi şirketleri ile bütünsel bir yönetim yapısı altında lojistik hizmetlerini tek çatı altında sunmaya hazırlanıyoruz. Kordon Gümrük 15, Kordon Lojistik 13, Kordon Sigorta ise 12 yıllık şirketler. Mevcut altyapıyı daha da büyüteceğiz. Büyütürken de sürdürülebilir stratejiler ve müşterilerimizde kalıcı memnuniyet bırakabilmek istiyoruz" şeklinde konuştu.

YENİ YAZILIM
Şirketlerinin büyümesinde en önemli etkenin teknoloji ve inovasyona verdiği önem olduğunu belirten Canbolat, şöyle devam etti; "En son teknoloji, donanım ve yazılım sistemleri kullanan KORDON Gümrük Müşavirliği, kurmuş olduğu online takip hizmeti ile müşterilerine anlık/eş zamanlı bilgi sağlama hizmeti sunuyor. Bu sistem sayesinde müşterilerimiz, kendilerine sağlanan şifreler ile beyannamesinin hangi aşamada olduğunu anlık olarak görmekte ve gümrük işlemlerini internet ortamında takip ederek elektronik olarak arşivliyor. B2B sistemimiz, müşterilerimizin tarafımızca gerçekleşen tüm işlemlerini telefon trafiğine ihtiyaç duymadan çevrimiçi olarak görüntüleyebilmelerini imkan sağlıyor."
BİZE ULAŞIN