Bakan Müezzinoğlu: Vatandaş yanlış yapanı tarihten siler

Manisalılar’la buluşan Bakan Müezzinoğlu, “Hayır” cephesinde bir yanda FETÖ, PKK ve Avrupa ülkeleri, diğer yanda CHP bulunuyor” dedi

Bakan Müezzinoğlu: Vatandaş yanlış yapanı tarihten siler
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Soma'da Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği'nin programına katıldı. Soma'da 4 yıl önce yaşanan maden faciasındaki, "maden şehitlerini" rahmetle anarak sözlerine başlayan Bakan Müezzinoğlu, "16 Nisan halk oylamasındaki "hayır" cephesinde iki grup bulunuyor. Bir tarafta, FETÖ, PKK ile onlara destek veren Türkiye'nin gelişmesini istemeyen Avrupa'daki bazı ülkeler, diğer bir tarafta ise mevcut sistemin rahatlığına alışmış, millete güvenemeyen, kontrolü vesayet odaklarına veren anlayış. Bu anlayışın öncülüğünü büyük oranda ne yazık ki CHP yapıyor" dedi.

"TARİHTEN SİLER"
Bakan Müezzinoğlu, "Recep Tayyip Erdoğan kendi için istiyor diyorlar. Ben bu cümleyi 20 yıl önce duydum. O zaman da rahmetli Özal için 'Özal kendisi için istiyor, diktatörlük kuracak' diyorlardı. Yanlış yapan olduğu zaman milet onları, partilerini tarihten sildiği gibi yine tarihten siler" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN