Sertel’e büyük tepkİ

CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel’in Play-Off maçında Eskişehirspor’u desteklemesi Göztepeli taraftarları adeta çıldırttı. Sarı-kırmızılılılar sosyal medya üzerinden Sertel’e çok sert mesajlar verdi

Sertel’e büyük tepkİ
CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel'in Play-Off Maçında Göztepe'nin rakibi olan Eskişehirspor'u desteklemesi Göztepeli taraftarları çıldırttı. Sosyal medya hesabından Sertel'i topa tutan Gözgözlüler, "Sen nasıl İzmir Milletvekilisin? Bir sonraki seçimde git Eskişehir'de aday ol" diyerek Sertel'e tepki gösterdi. Süper lig'e çıkma yolunda emin adımlarla ilerleyen Göztepe, Pazar günü Eskişehirspor ile Play-Off finali oynayacak. Göztepe, galip gelmesi durumunda yıllardır hasretini çektiği Süper Lig'e yükselecek. Türkiye'nin en eski ve köklü kulüplerinden Göztepe, Süper Lig'e çıkmak için mücadele verirken geçtiğimiz günlerde deplasmanda Boluspor ile karşılaşmıştı. Kritik maçta İzmirliler, Göztepe'yi yalnız bırakmayarak maça akın ederken CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel ise yine Süper Lig'e çıkmak için mücadele eden ve Giresunspor'u 1-0 geçerek adını Finalde Göztepe'nin rakibi olarak yazdıran Eskişehirspor tribününe giderek Eskişehirspor'u destekledi. İzmir Milletvekili olan Sertel'in, İzmir takımı Göztepe'nin rakibi olan Eskişehirspor'u desteklemesine sosyal medyadan tepki gösteren Göztepe taraftarı, "İzmir'in Milletvekili İzmir'i desteklemiyor. Olacak iş değil" diyerek tepki gösterdi.İŞTE TEPKİLER
Sen hayırdır İzmir Milletvekili misin Eskişehir mi?
Beşiktaş'ı tebrik et. Eskişehir'i destekle, Göztepemize destek yok. Ve İzmir'den ekmek yiyip İzmir'in milletvekilisin. Buna ne denir?
Tek kelime ile rezillik bir daha ki seçimde sizi görmek istemiyoruz.
Eskişehir'den neden Milletvekili adayı olmadınız. Yoksa CHP'den sadece 3 kişinin seçilebildiği yerden aday olmaya yüreğiniz yetmedi mi?
Sayın Vekilim İzmir'in oylarıyla Milletvekili seçilip Eskişehir maçına gidip rakibimizi desteklemek nasıl bir duygu?
Stat projeimizi engellemek isteyen Fenerbahçe Kongre üyesi Sn. Aziz Kocaoğlu'nun Göztepemizin maçına gelmesine benzettim.
BİZE ULAŞIN