Liva Home’da cazip fiyat

Folkart’ın Uzundere Kentsel Dönüşüm Alanı’ndaki Liva Home isimli projesinde konut satışları başladı. Örnek daireleri hazırlanan Liva Home’da 11 bin TL peşinatla ev sahibi olunabiliyor

Liva Home’da cazip fiyat
İzmir'de inşa ettiği çevre dostu, en ileri teknoloji ile donatılmış, uluslararası standartlarda güçlü yapılar ile sektöründe öncü rol üstlenen Folkart'ın Uzundere'deki kentsel dönüşüm projesi satışı çıktı. Kentsel dönüşümde "Liva" markası ile hareket edecek Folkart'ın Liva Home isimli projesi Uzundere'de bulunuyor. Liva Home'da 11 bin TL peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Cazip fiyatları ve ödeme kolaylıkları sunulan Liva Home Uzundere projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Daire büyüklükleri ise 55 ile 161 metrekare arasında değişiyor. Projede sunulan ödeme avantajları ise dikkat çekiyor. Yüzde 5 peşinat ile ev sahibi olunabiliyor. Projede farklı avantajlı ödeme imkanları da sunuluyor. Düşük peşinat ile geleceğine Folkart güvencesiyle değer katmak isteyenler için inşaası devam eden projenin teslim tarihi ise 2018 yılının Ağustos ayı. Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, İzmir-İstanbul Otoyolu, İzmir-Ankara Hızlı Tren Projesi gibi büyük ulaşım projelerinin İzmir'e ciddi artılar katacağını belirterek, İzmir'in son yıllarda büyük bir değişim içinde olduğunu söyledi. Şehire yapılan büyük ölçekli yatırımlar ve hayata geçmesi beklenen yepyeni projelerle İzmir'in önemli bir marka kent olma yolunda ilerlediğini dile getiren Sancak, İzmir'deki konut fiyatlarının İstanbul, Ankara gibi birçok ile göre çok daha avantajlı olduğuna dikkat çekti.

ÖRNEK BİR PROJE
İzmir'in gayrimenkul sektöründeki avantajlarını özellikle kentsel dönüşüm projeleri ile öne çıkartacağını vurgulayan Sancak, Folkart olarak kentsel dönüşüm projelerinde önemli bir aktör olacaklarını ifade etti. Sancak, "Öncelikle İzmir, ardından İstanbul'daki kentsel dönüşüm projelerine imza atmak istiyoruz. İzmir'de 315 bin dönüştürülecek yapı var. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile İzmir Büyükşehir Belediyesi etap etap çalışmalara başladı. Belediyenin Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi için açtığı ihaleyi kazandık. Yeni markamızla kentsel dönüşümde çok önemli, örnek bir projeye imza atacağız. Bu projeyi, aynı zamanda önemli bir kurumsal sosyal sorumluluk projesi olarak görüyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN