Çeşme ile Hollywood filmlerine sponsor olalım

Çeşme’de ve İzmir’de 5 yıldızlı bir otelin genel müdürlüğü görevini yapan Gökçe Kesikçiler Buğday, “Çeşme’nin dünya çapında markalaşması için Hollywood’a sponsor olalım” dedi

Çeşme ile Hollywood filmlerine sponsor olalım
Türkiye'nin gözde tatil merkezlerinden Çeşme'nin dünya çapında tanıtımı ilginç ilginç bir öneri geldi. Çeşme ve İzmir'de 5 yıldızlı bir otelin genel müdürlüğünü yapan Gökçe Kesikçiler, Çeşme'nin, Hollywood filmlerine sponsor olması durumunda, kısa zamanda dünya çapında tanınabileceğini belirtti.Çeşme'nin üstün bir bölge olduğunu belirten Kesikçiler, "Bugün, çok özellikli dediğimiz Borabora Adaları'na gibi yerlere gittiğiniz zaman masmavi yada yemyeşil bir deniz görüyorsunuz. Ama ayağınızı atıp çok kısa bir süre yüzebilirsiniz. Her taraf köpekbalığı kaynıyor. Çeşme'de ise denize girip masmavi yemyeşil sularda saatlerce yüzebilirsiniz. Denizin dibi berrak ve tertemizdir" dedi.

MARKALAŞMA İÇİN GEÇ KALINDI
Hem deniz kenarında, hem doğal klima, hem tatil beldesi hemde termal suyu ile Çeşme'nin eşsiz olduğunu belirten Kesikçiler, "Markalaşma için geç kalındı. Yıllardır fuar fuar dolaşıp pazarlama yapılıyor. Markalaşmak çok önemli. Dünyada parmakla gösterilen turizm yerlerinden farkımız yok hatta fazlamız var. tanıtımlarını çok iyi yapmışlar. Örneğin İtalya'da pizza ve bir makarnadan sonra üçüncü yemeği bulamazsınız. Türkiye de ise esnaf lokantasına gitsen 20 çeşit yemek yersin en güzelinden. Ünlü oyuncuların yer aldığı bir Hollywood filmi, tüm dünyada seyrediliyor. En büyük reklam bu. Bir Hollywood filmine sponsor olup Türkiye'nin içinden belli bölgelerde film yaptırmak lazım. Olağanüstü manzaramız var. bunları göstermek lazım. Çünkü turizm bizim dünyaya açılan penceremiz. Kapı kapı dolaşıp zaman pazarlama yapmaktansa böyle büyük etkisi olacak organizasyonlarda yer almak daha etkili. Film çok büyük görselliğe sahip ve bu yüzden çok önemli" dedi.


Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Berna Özkan, Hacımemiş'te arkadaşının yeni açtığı kafesine hayırlı olsuna gidiyordu.


İzmir cemiyet hayatının örnek çiftlerinden EnisŞela Habif çifti Çeşme tatillerine devam ediyor. Gündüzleri beach clublerde denize giren Habif çifti geceleri ise tercihini Alaçatı'dan yana kullanıyor.


Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak ve Çetin Koçak, Çeşme'de tatil yaparken görüntülendi. İş stresinden kurtulmak için tatil yapan Mesut Sancak, denize girmek için tercihini Zİo Beach'ten yana kullandı.


Paparazzi Beach Club'un başarılı işletmecisi Ümit Çakmak, sezonun açıldığını söylerken, işlerin yoğunluğundan bahsetti. Eylül'ün sonuna kadar oturmak yok diyen Çakmak, iş anında görüntülendi.
BİZE ULAŞIN