Göz Göz’de hareket var

Göz Göz’de hareket var

Transferin suskun ekibi Göztepe, eski Fenerbahçeli Selçuk Şahin, Kasımpaşa’dan ayrılan Andre Castro ve Galatasaray’dan Ryan Donk ile anlaştı

  • Egeli Sabah
  • Cumartesi 01.07.2017
Süper Lig'in yeni ekibi Göztepe, orta alana yapılacak transferler için dün iş bitirici hamleler yaptı. Süper Lig'de ilk sezon kümede kalmayı hedefleyen ve bu doğrultuda takviye arayışlarına geçen Göz-Göz, 3 oyuncuyla prensip anlaşmasına vardı. Sarı-kırmızılı yönetim, bir süredir transferi için yoğun çaba harcadığı Kasımpaşa'dan ayrılan Andre Castro'nun yanı sıra Gson olarak G.Birliği forması giyen Selçuk Şahin'in transferini de bitirdi. Sarı-kırmızılı yönetim, önceki gün listesine aldığı G.Saray'lı Ryan Donk'un da transferinde mutlu sona ulaştı. Geçen sezonu İspanyol ekibi Real Betis'te kiralık olarak geçiren ve G.Saray'a dönmek istemeyen Donk ile de anlaştı.

MESAJLA ATIŞTILAR!
Spor Toto Süper Lig'e yükselerek 14 yıllık hasrete son eren Göztepe'de taraftarın transfer beklentisi ilginç dialoglara sahne oluyor. Göztepe'de henüz resmi imzaların atılmamasına tepki gösteren sarı-kırmızılı taraftarlar, sosyal medya üzerinden kulübe sürekli göndermeler yapıyor. Bir taraftar baş harfleriyle 'Transfer' mesajı veren bir akrostiş şiiri yazarak Göztepe Kulübü'nü etiketleyerek paylaştı.
BİZE ULAŞIN