1 numara aranıyor

1 numara aranıyor

Beşiktaş’tan Mustafa Pektemek ile anlaşan Gökhan İnler, Ömer ve Ersan’la görüşen Göztepe yönetimi, Kartal’ın kalecisi Tolga Zengin’e de teklif götürdü

Göztepe dış transferde büyük oynuyor. Takviye çalışmalarını sürdüren Göztepe, 1 numaralı mevkii için en güçlü adayını yine Beşiktaş'ta buldu. Uzun süredir transferi için uğraştığı Osmanlıspor kalecisi Karcemarskas'ı kulübünden koparamayan Göz-Göz, Beşiktaş'ta ikinci kaleci pozisyonuna düşen Tolga Zengin'i gündemine aldı. Mustafa Pektemek ile el sıkışan, Gökhan İnler, Ersan Gülüm ve Ömer Şişmanoğlu ile görüşmelerini sürdüren sarı-kırmızılıların 5. Kartal'ı Tolga Zengin olacak.

BAŞKANLA GÖRÜŞECEK
Beşiktaş'ta 1 numaralı kaleci Fabri'nin ardında yedek bekleyen Tolga'nın direkt oynayabileceği bir takıma gitmek istediği öğrenildi. Beşiktaş'tan Şenol Güneş'in yardımcılığını yapan ve Göztepe'ye teknik direktör olarak gelen Tamer Tuna'nın Tolga'nın transferi için de etkin rol oynadığı öğrenildi. Beşiktaş'ın 33 yaşındaki Tolga için kiralık formülünü devreye soktuğu öğrenilirken sarı-kırmızılı yönetim ise başarılı eldiveni bonservis bedeliyle kadroya katmayı düşünüyor. Başkan Mehmet Sepil, Beşiktaş'ta sözleşmeleri süren Tolga ve Ersan için Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile bir araya gelerek kolaylık isteyecek.
BİZE ULAŞIN