Kan ser te davisin de DEÜ far k yarat ıyor

Kan ser te davisin de DEÜ far k yarat ıyor

DEÜ Hastanesi, kanser tedavisinde uyguladığı “Tümör Konseyleri” ile büyük başarı sağlıyor. Hastanenin, 10 ayrı konseyle yönettiği tedavi süreçlerinde yükseki başarı oranları dikkatleri çekiyor

  • Egeli Sabah
  • Salı 19.07.2017
Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Hastanesi, çağımızın zorlu hastalığı kanser tedavisinde "Tümör Konseyleri" ile Türkiye öncüsü oldu. Birden fazla uzmanlık alanını ilgilendiren hastalıkların tedavisinde birden fazla disiplinin ortak değerlendirme ile ortak karar alarak tanı ve tedavi süreçlerini yönlendirdiği (multidisipliner) yaklaşımlarla kansere savaş açan DEÜ Hastanesi, 10 ayrı konseyle yönettiği tedavi süreçlerinde yüksek başarı oranları ile fark yaratıyor. DEÜ, sürekli güncellenen modern cihaz parkı, hekim kalitesi, bilgi, deneyim ve üstün nitelikleri ile Sağlık Bakanlığı tarafından "Kapsamlı Onkoloji Merkezi" olarak tanımlandı.

TEDAVİDE ÖNCÜ
DEÜ Hastanesi'ni dünya standartlarında başarıya taşıyan en önemli unsur ise alanlarında Türkiye çapında en iyi akademisyenlerin yer aldığı Tümör Konseyleri oldu. DEÜ Rektörü Prof. Dr. Adnan Kasman, "Güçlü akademik personelimiz, uzun yıllara dayalı deneyimimiz ve modern teknolojik alt yapımız ile kanser tanısı konmuş hastalara en iyi sağlık hizmetini vermeye çalışıyoruz. Önümüzdeki 2 yıl içinde teknolojik alt yapımıza kazandıracağımız yeni cihazlarla bu çabamızı bir üst noktaya taşımanın gayreti içinde olacağız" dedi. Başhekim Prof. Dr. Erkan Derebek ise "Ülke genelinde en fazla konsey ile çalışan üniversite hastanesiyiz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN