Başkan Göztepe’nin yol planını anlattı

Başkan Göztepe’nin yol planını anlattı

Göztepe Başkanı Sepil, Avusturya’da kampta olan takımı ziyaret etti. Başkan Sepil, stada yapılan itiraz ve önümüzdeki sezonla ilgili birçok konuda değerlendirmelerde bulundu

  • Egeli Sabah
  • Salı 26.07.2017
Süper Lig'in yeni ekiplerinden Göztepe'nin Başkanı Mehmet Sepil, Avusturya'da kamp yapan takımı ziyaret etti. Başkan Sepil, 20 bin 35 kişi kapasiteli Gürsel Aksel Stadı'nın imar plan değişikliğine Şehir Plancıları Odası İzmir Şubesi'nin yapmış olduğu itirazı ve transferlerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. İki senede kulübün çok önemli adımlar atacağını söyleyen Başkan Sepil, "Şehir Plancıları Odası İzmir Şubesi'nin yaptığı itiraz ilgili sorun aşıldı. Şehir Plancıları Odası İzmir Şubesi ile uzlaşma sağladık. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı yetkilileriyle görüşmeler yaptık. Şehir Plancıları'da toplantıda yer aldı. Uzlaşma kültürünü hayata geçirdik" dedi.

BİLETLER 15 LİRA
Bornova Stadı'nda kale arkasına yapılan 3 bin 300 kişilik portatif tribünün yeni sezona hazır olacağını belirten Başkan Sepil, "Tribününün bilet fiyatları sezon boyunca 15 lira olacak" dedi. Hakan Çinemre ile anlaşma sağladıklarını belirten Sepil, "İhtiyaca göre 4 oyuncuyu daha takıma kazandıracağız" dedi.

BİZE ULAŞIN