Göz Göz’ün Trabzon seferi

Göz Göz’ün Trabzon seferi

Sarı kırmızılı yönetim, Karadeniz ekibinden sol bek Luis Ibanez ve sol kanat Yusuf Erdoğan’ın yanı sıra stoper Uğur Demirok’u kiralamak için devreye girdi

Süper Lig'de yeni sezonun başlamasına kısa bir süre kala Göztepe, transferde Karadeniz seferine çıktı. Savunma hattında mutlak takviyeye ihtiyaç duyan sarı-kırmızılılar, Trabzonspor'un yıldızlarını takibine aldı. Sol bek arayışları için yurtdışında arayışlarını sürdüren Göztepe, Arjantinli sol bek Luis İbanez, sol kanat oyuncusu Yusuf Erdoğan'ın yanı sıra bordo- mavili ekibin stoperi Uğur Demirok'u da gündemine aldı.

KİRALIK VERECEKLER
Sarı-kırmızılılar, daha önce de temasta olduğu sol bek adayı İbanez için yeniden girişimlere başlarken, Trabzon'dan Uğur'u da istedi. İbanez ve Uğur'u kiralık olarak kadroya katarak 12 Ağustos'ta oynanacak olan Fenerbahçe maçına kadar savunma hattını güçlendirmek isteyen Göz-Göz, transferi bir an önce bitirmek istiyor. Trabzon'da geçen sezon çok iyi bir performans sergileyen Uğur'u kulübü stoper transferi gerçekleştirmesi halinde Göztepe'ye kiralık olarak gönderecek. Uğur'un da Göztepe'de kiralık olarak forma giymeye sıcak baktığı öğrenildi. Sarı-kırmızılılar İbanez ve Uğur'un yanı sıra sol kanat Yusuf Erdoğan için de Trabzonspor ile temasları sürdürüyor.
BİZE ULAŞIN