Lebip TİMOR: Bayram şekeri

Göztepe taraftarıyla buluşunca yaşanacak görsel şöleni merak ediyorum

Sadece skor olarak değil, futbol ve taktik olarak ta tadı damağımızda kalan bir maç izletti Göztepe bize. Başlama düdüğünden itibaren uzatmalarla birlikte tam 100 dakika oynanan oyunun tamamında muhteşem bir Göztepe performansı vardı sahada.
Daha ilk dakikalarda Chilas'ın direkten dönen topu, Trabzonspor adına maç sonu tabelada yazacak olan felaketin erken habercisiydi sanki. 9. Dakikada yedikleri erken ve şık gol sonrası " yıkılmadık, ayaktayız " dercesine haykırıyorlardı sahada. Devreye 2-2 ile gitseler de ikinci yarıda hızlı ve dikine oyunlarla Trabzonspor defansının başını döndürüyorlardı. Ersun Yanal'ın Uğur Demirok'un dışarı alıp üçlü defansa dönüşüyle birlikte Trabzonspor defansı Karadeniz'de fırtınaya yakalanmış takalar gibi sallanıyordu sanki. 80'den sonra 2 pozisyonda kaleci ile karşı karşıya kalan Jahovic , Onur'a takılmasaydı, tabelada bir elin parmaklarından çok bir skor asılı duruyor olacaktı maç bittiğinde.
Seyircisiz olmasına rağmen Fenerbahçe ve Trabzonspor'a sahayı dar eden efsane takımın, efsane taraftarları ile buluştuğunda Bornova Stadı'nda yaşanacak görsel şölenleri hayal etmekte bile zorlanmaktayım. Tadı damağımızda kalan bu muhteşem zaferin arkasında sahada oynayanlar kadar, akılcı transferle takımı donatan Başkan, yönetim ve kadro tercihlerinden dolayı Tamer hocanın da isimlerinin yazılı olduğunu unutmayalım.
Özetle, skoru, oyunu, saha içi coşkusu ve takım planlaması ile bayram öncesi, bayram şekeri tadında bir ikramları oldu.

BİZE ULAŞIN