Göztepe doludizgin

Savunmaya takviye yapması beklenen Göztepe, sürpriz bir hamle yaparak Galatasaray’ın orta saha oyuncusu Emrah Başsan’ı kiralık olarak kadrosuna kattı

Göztepe doludizgin
Göztepe transfere doymuyor. Süper Lig'e yükseldikten sonra transfer döneminde kadrosuna 17 yeni isim kazandıran Göztepe, orta sahaya bir transfer daha gerçekleştirdi. Uzun süredir stoper arayışlarını sürdüren Göz-Göz, Galatasaray'da görev yapan Emrah Başsan'ın transferini bitirdi. Bir süredir oyuncu ile ilgilenen ve transferi bitirmeye çalışan Göz-Göz yönetimi, G.Saray kulübü ve her konuda anlaşma sağladı.

900 BİN TL ALACAK
Geçen sezonun ikinci yarısını Fortuna Sittard'da geçiren 25 yaşındaki orta saha oyuncusunun bugün resmi sözleşmeye imza atıp, Erzurum kampına katılması bekleniyor. G.Saray kulübüne herhangi bir ücret ödemeyecek olan sarı-kırmızılılar, Emrah Başsan'a ise yıllık 900 bin lira ücret ödeyecek. Emrah Başsan'ı da renklerine bağlayan Göz-Göz, 18. transferini de gerçekleştirmiş olacak. Pendikspor'da yetişen Emrah, 2011 yılında Antalya'da parlayan Emrah bu sezon ise Göztepe'nin başarısı için ter dökecek.
BİZE ULAŞIN