Takipçiler düğünde çiftin ailesi oldu

Sosyal medyada ‘Kimsemiz yok, düğünümüzde bizi yalnız bırakmayın’ çağrısı yapan Denizlili genç çifte büyük sürpriz. Gruptakiler mehteranı da yanlarına alıp 250 araçla konvoy düzenledi, Yayman çifti büyük sevinç yaşadı

Takipçiler düğünde çiftin ailesi oldu
Denizli'de yaşayan Meryem ve Savaş Yayman çifti dün 2.5 yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı. Annesi 3 yıl önce vefat eden ve babası Almanya'da yaşayan Savaş Yayman, düğün öncesi 135 bin takipçiye sahip ve üyesi olduğu sosyal medya topluluğu Denizli Trafik Grubu'na ulaşarak düğününde kendisini yalnız bırakmamalarını rica etti. İstek üzerine grup, düğünde 250 araçlık konvoy oluşturdu. Gelin ve damadı yalnız bırakmayan grup üyeleri, getirdikleri mehter takımıyla düğüne renk kattı. Genç çift ve grup üyeleri birlikte konvoy yaptıktan sonra ise araçlarda çalan şarkılarla eğlenceli anlar yaşadı.

EN MUTLU GÜNÜMÜZ
Annesini 3 yıl önce kaybettiğini, babasının ise Almanya'da yaşadığını anlatan Savaş Yayman, "Düğün öncesinde grup yöneticileriyle iletişime geçtim. Onlardan ailemiz olmalarını istedim. Böylesine mutlu bir günümüzde, Denizli Trafik ve Yaşam Grubu üyeleri sağolsunlar bizi yalnız bırakmadı. Çok muazzam bir organizasyon hazırlamışlar. Böylesine büyük bir sürpriz beklemiyorduk. Düğünümüze gelip bize destek verdiler. Hepsine çok teşekkür ediyorum" dedi. Hayatında en mutlu günlerden birini yaşadığını belirten Meryem Yayman ise 'Denizli Trafik ve Yaşam Grubu'nun desteğiyle hayallerimdeki düğünü bana yaşattılar. Bizim için muazzam bir andı. Paha biçilemez, anlatılamaz, sadece yaşanır bir duygu. Grup üyelerinin yardımıyla, hayal ettiğimizden daha güzel bir düğün oldu" dedi.

250 ARAÇLIK KONVOY
Denizli Trafik ve Yaşam Grubu'nun kurucusu ve yöneticisi Osman Başpınar, "Grubumuzu 6 ay önce dayanışma ve yardımlaşma için kurduk. Sayfayı bugün 15 kişi yönetiyor ve 135 bin takipçi sayısına ulaştık. Önce trafikle başladık, ardından kendimizi yaşamın içinde bulduk. Yaşama dair ne varsa biz oradayız. İnsanlara yardım etmeyi seviyoruz. Evlenen kardeşlerimiz de bize ulaştı. 'Bizim ailemiz olur musunuz? Bize düğünümüzde destek verir misiniz' dediler. Biz de gelin arabasından tutun, çiçekçisine, mehter takımına kadar kardeşlerimizin yanında olduk. Konvoyda 250 araç yer aldı. Üyelerimiz, aileleriyle ve yakınlarıyla düğüne katıldı. Çok güzel bir organizasyona imza atıldı. Genç çiftimizin yanında olabildiysek ne mutlu bize" dedi.
BİZE ULAŞIN