Çekenoğlu’ndan taraftara özel fırsat

5. istasyonunu açan Çekenoğlu Petrol, hızla büyüyor. Firma, taraftar kart ile akaryakıt alan müşterilerine hem indirim, hem de tuttukları takımlara para kazandırıyor

Çekenoğlu’ndan taraftara özel fırsat
Geçtiğimiz nisan ayında Hatay Poligon'da 5. İstasyonu hizmete sokan Çekenoğlu Petrol, 2018 yılı sonuna kadar akaryakıt istasyonlarının sayısını 10'a çıkarmayı hedefliyor. Çekenoğlu Petrol olarak holdingleşme yolunda önemli adımlar attıklarını belirten Çekenoğlu Petrol Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Can Çeken, aradan geçen 2 ay gibi kısa bir sürede satış rakamlarını büyük ölçüde artırdıklarını, günlük bin, bin 500 litre olan akaryakıt satışını Haziran ayı itibariyle günlük 5 bin litreye çıkarmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. 4'ü İzmir'de 1'i de Balıkesir Susurluk'ta olmak üzere 5 akaryakıt istasyonları bulunduğuna dikkat çeken İsmail Can Çeken, Poligon'da yeni hizmete açtıkları Lukoil istasyonunda günde 15-20 bin litre akaryakıt satış oranına ulaşmayı hedeflediklerini söyledi.

ÖNCELİK MEMNUNİYET
Taraftar kart uygulamasıyla birlikte satış oranlarında ciddi bir ivme kazandıklarının altını çizen İsmail Can Çeken, "Birinci önceliğimiz müşteri memnuniyeti. iki ay önce açılış kurdelemizi keserken Göztepe Spor Kulübümüzü Süper Lig'de görmek istediğimizi söylemiştik. İzmir'in köklü kulüplerinden Göztepemiz'in bir destekçisi olarak, kulübümüzü Süper Lig'de görmek bizleri çok gururlandırıyor. İstasyonumuzun açılışı ile birlikte eş zamanlı olarak başlattığımız taraftar kart uygulamasına Göztepeli taraftarlarımız büyük ilgi gösterdi. Akaryakıt tedarikçimiz Lukoil'le, Göztepe Spor Kulübü arasında varılan anlaşma uyarınca taraftar kartla istasyonumuzdan alışveriş yapan Göztepeli müşterilerimiz akaryakıtı indirimli aldıkları için hem kendileri kazanıyor hem de kulüplerine kazandırmış oluyorlar Gelini akaryakıtınızı bizden alın. Hep birlikte hem Şanlı Göztepemiz'i büyütelim hem de yeni istasyonumuzu güzel yerlere birlikte taşıyalım" diye konuştu.

TİCARİ KART GELİYOR
Taraftar kartın getirdiği avantajlara dikkat çeken Çekenoğlu Petrol Genel Müdürü Kerim Kezkiç, "Yüzde 1'le başlayan indirim oranı alınan akaryakıt miktarı fazlalaştıkça yüzde 7'ye kadar çıkıyor. Ay içinde alınan akaryakıt miktarı 250 litreyi geçtiğinde hem indirim oranı yüzde 8 seviyesine geliyor hem de ödediği akaryakıt ücretinin yüzde 2'si, kişinin tuttuğu takımın hesaplarına aktarılıyor. Böylece hem taraftar hem de gönül verdiği takım kazanmış oluyor" diye konuştu. Akaryakıt tedarikçimiz Lukoil'le yapacağımız anlaşma uyarınca taraftar karttan sonra şoför esnafına yönelik ticari kart uygulamasının startını vereceğiz. Kişi o kartla bu istasyona geldiğinde pompada yüzde 6 oranında indirimle akaryakıt alacak. Sonra bu indirim oranı belirli limitleri aştıkça yüzde 7, 8'e kadar çıkacak" dedi.
BİZE ULAŞIN