Yok böyle sevgi

Göztepeli taraftarlar pazar günü Doğanlar Stadı’nda Başakşehir ile oynanacak maçın biletlerini 30 dakika içinde tüketti. Binlerce taraftar maçı TV’den izleyecek

Yok böyle sevgi
Süper Lig'de sezona mütevazi bir başlangıç yapıp, bir anda zirve ortağı olan Göztepe'de, sarı-kırmızılılar taraftarlar bir kez daha 'Böyle sevgi yok' dedirtti. Ligde 6 maçta 13 puan toplayan ve son 4 maçını üst üste kazanan Göztepe, Başakşehir maçını Bornova Doğanlar Stadı'nda kapalı gişe oynayacak. Göztepe'yi hiçbir kulvarda yalnız bırakmayan, yüzlerce kilometre uzaklıktaki deplasmanlarda bile tribündeki yerini alan Göztepe aşıkları, pazar günü Bornova Doğanlar Stadı'ndaki Başakşehir maçının biletlerini de bir anda tüketti.

30 DAKİKADA ERİDİ
Sarı-kırmızılı taraftarlar, dün sabah saat 11.00'de Passolig sitesinde satışa çıkan biletlere hücum etti. Göztepeli binlerce taraftar tribündeki yerini alabilmek için bilet kapma yarışına girerken, yoğunluktan dolayı henüz 1. dakikada sistem kilitlendi. 20 dakika içinde yeni yapılan yaklaşık 4 bin kişilik kale arkası tribün biletleri tamamen tükenirken, numaralı tribün biletleri de ilk yarım saatlik süreçte tükendi. Bilet alabilen taraftarlar büyük bir sevinç yaşarken, bulamayan binlerce taraftar dışarıda kaldı. Taraftarların meşhur, "Statlar sığmıyorsun Göztepe" sloganı gerçek oldu.
BİZE ULAŞIN