Manisa'da Eğitime hizmet takdir topladı

Orhan Polat Yağcı İlkokulu Müdürü Yücer İleri, Müdür Yardımcıları ve beraberindeki öğrenciler, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’e yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

Manisa'da Eğitime hizmet takdir topladı

Eğitime verdiği destekle hem velilerin hem de öğrencilerin takdirini toplayan Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Orhan Polat Yağcı İlkokulu Müdürü Yücer İleri ve beraberindekiler ağırladı. Ziyarette Müdür Yardımcısı Avni Giydiren, Müdür Yardımcısı Celalletin Öztürk ve 3. sınıf öğrencisi İbrahim Efe İzbudak ve 4. sınıf öğrencisi Yağmur Subatan yer aldı. Öğrencilerin çiçek takdimine teşekkür eden Başkan Şirin, "Değerli müdürlerim ve sevgili öğrencilerimiz ile bir arada olmaktan memnuniyet duydum. Her zaman ifade ettiğimiz gibi eğitime verdiğimiz destek geleceğimize yatırım demektir. Bazı hizmetler gözle görülmez ancak kalplere ve akıllara girer. O açıdan bizler belediyemiz olarak imkanlarımızı okullarımız, öğrencilerimiz için seferber etmekten her zaman memnuniyet duyduk, duymaya da devam edeceğiz. Tek temennimiz Turgutlulu geleceğimizin büyükleri olacak çocuk ve gençlerimizin vatanımıza ve milletimize faydalı, başarılı bireyler olmalıdır" dedi.

Okul müdürü Yücer İleri de kendilerini ağırlayan Başkan Şirin'e teşekkür ederek, "Ne zaman belediyemize gelsek bizlere kapılarını açan Sayın Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Okulumuza yapılan boyama çalışmaları ve bir çok farklı tadilat çalışmalarıyla her zaman yanımızda olan Sayın Başkanımıza velilerimiz ve öğrencilerimiz adına teşekkür ediyoruz. Çalışmalarında başarılar diliyoruz" dedi.

BİZE ULAŞIN