Karşıyaka çıkış arıyor

Tarihindeki en kötü mali dönemi yaşayan Karşıyaka, 6 puanın silinmesinin ardından çıkış arıyor. Teknik direktör Halim Okta, “Futbolcuların morallerini yükseltmesi gerekiyor” diye konuştu

Karşıyaka çıkış arıyor
TFF 2'nci Lig Beyaz Grup'ta 6 puanı silindikten sonra düşme hattında dibe demir atan Karşıyaka'da camia, 15 Kasım'daki mali kongre ve şirketleşme gündemine kilitlenirken geçen hafta teknik direktörlük görevine getirilen Halim Okta, bulundukları durumdan kurtulmak için futbolcuların moralinin yükseltilmesi gerektiğini söyledi.

TÜM OLUMSUZLUKLARA RAĞMEN
Yeşil-kırmızılıların başında çıktığı ilk maçta Kahramanmaraşspor deplasmanından 3-3 beraberlikle dönen Okta, "Sahada tüm olumsuzluklara rağmen mücadele ettik ve kazanmaya çok yakın hale geldik. Son dakikalarda beraberlik golünü yememiz şanssızlık oldu. Bu galibiyet bize moral aşılayacaktı. Şimdi cumartesi günü Şanlıurfaspor'u yenerek çıkış yakalamamız gerekiyor" dedi. Transfer yasaklısı kulübün sezon başından bu yana ekonomik sorunlar, puan silme cezalarıyla boğuştuğunu belirten Okta, "Futbolcuların üzerinde bu durumlardan kaynaklı sıkıntı var. Demoralize olmuş durumdalar. Ancak ligde son sırada yer almamız kurtuluş umudumuzu azaltmıyor. Düşme hattından çıkmak yalnız 2 galibiyete bakar" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN