Notalarla organ bağışına destek

Organ ve Doku Bağışı Haftası nedeniyle düzenlenen etkinlikler kapsamında Bornova'da Ege Üniversitesi Türk Musikisi Konservatuarı Halk Müziği Korosu konser verdi.

Notalarla organ bağışına destek

Bornova Kaymakamlığı, İzmir İl Sağlık Müdürlüğü, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ege Üniversitesi Türk Musikisi Konservatuarı ve Ege Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi işbirliğinde bir dizi etkinlik düzenlendi. Etkinliğe Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Bornova İlçe Sağlık Müdürü Dr. Tevfik Oğuz, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi, Türk Musikisi Konservatuarı ve Hemşirelik Fakültesi öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı. Organ bağışına dikkat çekmek için

Ege Üniversitesi Türk Musikisi Konservatuarı öğrencilerinin besteledikleri "Umut Ol" şarkısı, Ege Üniversitesi Türk Musikisi Konservatuarı öğrencilerden oluşan Halk Müziği Korosu tarafından seslendirildi. Bornova Küçükpark Meydanı'nda yapılan etkinlikte BELGEM öğrencileri ise organ bağışı temalı tuvalleri boyayarak etkinlik alanında çevreleyecek şekilde sergi alanı oluşturuldu. Etkinlik boyunca video çekimi yapıldı ve video klibe dönüştürülerek kamu spotu olarak yayına hazırlanması için çalışma yapıldı.

BİZE ULAŞIN