Uluslararası Öğrenci Topluluğu’ndan MYO ziyareti

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Uluslararası Öğrenci Topluluğu Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr. Çağrı Köroğlu’nu ziyaret etti.

Uluslararası Öğrenci Topluluğu’ndan MYO ziyareti

Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümü İkinci Sınıf Öğrencileri olan Suriye ve Mısırlı öğrenciler Loay Kelang, Lınar Ataman, Mert Kaan Topçu ve Muhammed Gamal Sadek, ziyaret nedenlerinin Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Öğretim Üyesi olarak görev yapan Doç. Dr. Çağrı Köroğlu'nun yabancı öğrenciler olarak kendilerine derslerde büyük destek vermesi nedeniyle teşekkür etmek olduğunu ifade ettiler.

Yabancı öğrenciler adına konuşan Mısırlı öğrenci Muhammed Gamal Sadek, "Çağrı Hocamız dersi tane tane ve anlaşılır bir şekilde anlatıyor. Türkçemizi ilerletmemiz konusunda yapmış olduğu yardımlardan, dersleri bol örneklerle açıklamasından aynı zamanda da uluslar arası ticaretin önemini çok rahat kavrayabildiğimiz için çok memnun kaldık. Burasını kendi evimiz gibi gördük. Asla yabancı olduğumuz belli olmadı. Mezun olduğumuzda muhakkak Avrupa Ülkeleri, Arap Ülkeleri ve Türkiye'nin de içinde bulunacağı Ticari İşletmeler kurmak istiyoruz. Türkiye'yi çok beğeniyor ve burada huzur içerisindeyiz. Rektörümüz Cavit Bircan hocamızın da bize bir telefon kadar yakın olması, destek vermesi, her etkinliğimizde yanımızda olmasından dolayı ayrıca çok mutluyuz" dedi.

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr. Çağrı Köroğlu ise yabancı öğrencilerin kendilerinde memnun kalmasından dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti. Köroğlu, "Bizim için her öğrenci değerlidir. Özellikle de ailelerinden ve ülkelerinden uzak tamamen yabancı bir ortamda okumaya, öğrenmeye ve iş sahibi olmaya çalışan öğrencilerimizin çabasını takdirle karşılıyorum. Umarım hayalinizdeki mesleğe kavuşur, ülkelerimiz arası işbirliği, ticaret ve dostluğa katkıda bulunursunuz" dedi.

BİZE ULAŞIN