Evrenli Mahallesindeki çalışmalar devam ediyor

Alaşehir Belediyesi, merkez ve kırsal mahallelerde hizmetlerine devam ediyor. Alaşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Evrenli Mahallesinde 8 bin 500 metrekarelik kilit parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.

Evrenli Mahallesindeki çalışmalar devam ediyor

Çalışmalarla ilgili açıklama yapan Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban, "Belediyemizin Fen İşleri Müdürlüğü kontrolünde, yol kazma, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından yapılan kilitli parke taşı döşeme ve kaldırım yapma çalışmaları Evrenli Mahallesinden ara vermeden devam ediyor" dedi.

Başkan Karaçoban, yolların standartlara uygun bir şekilde yapıldığını, yolların tam anlamıyla bitmesinden sonra şehrin modern bir görünüme kavuşacağını söyleyerek, "Bunun için elimizden gelen her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız ve yapacağız. Bu kapsamda, yolları en kısa zamanda bitirip, halkımızın hizmetine sunacağız. Yapılan çalışmalarla mahalle ve sokak aralarının daha estetik bir görünüme kavuşması için kilit parke döşemeleri ilçenin birçok mahalle ve sokağında sürdürülüyor" şeklinde konuştu.

BİZE ULAŞIN