Göztepe’den Yasin Öztekin bombası

Süper Lig’de son olarak Beşiktaş’a evinde 3-1 mağlup olan Göztepe’de transfer harekatı başladı. Göz-Göz’ün, Yasin Öztekin’i kadrosuna katmak istediği öğrenildi

Göztepe’den Yasin Öztekin bombası
Süper Lig'de son 3 haftada sadece 1 puan toplayabilen Göztepe'nin 3-1 kaybettiği Beşiktaş maçının ardından teknik direktör Tamer Tuna'nın "Devre arasında mutlaka takviye yapacağız" açıklaması yapmıştı. Tuna'nın sözlerinin sonrasında Göztepe'nin Galatasaray'ın kanat oyuncusu Yasin Öztekin ile ilgilendiği ortaya çıktı. Bu sezon teknik direktör Igor Tudor'un fazla şans vermediği futbolcu için nabız yoklayan Göztepe'nin devre arasında transferi bitirmeye kararlı olduğu vurgulandı. Teknik heyetin, Yasin'in menajeri Ahmet Bulut'la da sık sık fikir alışverişinde bulunduğu belirtildi. Öte yandan Galatasaray'la sözleşmesi mayıs ayında bitecek deneyimli futbolcunun da oynayabileceği bir takıma gitmek istediği ifade edildi.

TORBALI TANITILACAK
Torbalı Pancar'da Göztepe'ye tahsis edilen araziye inşa edilecek altyapı tesislerin lansmanı 13 Kasım Pazartesi günü yapılacak. Başkan Mehmet Sepil'in annesi Aliye Sepil'in vefatı nedeniyle ertelenen lansman saat 15.30'da Belediye Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Toplantıya AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, Başkan Mehmet Sepil, yöneticiler, futbolcular ve teknik heyet de katılacak.
BİZE ULAŞIN