Öğrencilere ücretsiz interaktif eğitim

Mersin’in Erdemli İlçesi’nde belediye, eğitime destek projesi kapsamında öğrencilere ücretsiz interaktif eğitim imkânı sundu.

Öğrencilere ücretsiz interaktif eğitim

Sınavla belirlenen öğretmen ve öğrencilere belediyenin kurs merkezlerinde verilen sınava hazırlık derslerine giden öğrencileri, Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ziyaret etti. Öğrencilerle uzun uzun sohbet eden ve tavsiyelerde bulunan Başkan Tollu, belediyenin eğitim desteği olarak, öğrencilere internet üzerinden ücretsiz ders görme imkânı tanıyan interaktif eğitim kartlarını dağıttı.

Öğrencilerin bu ülkenin geleceği olduğunun ifade eden Tollu, "Sizler bu güzel ülkenin geleceğisiniz. Bu geleceğe bizlerin sahip çıkması, sizleri yetiştirmesi gerekiyor. Bu anlamda bizler, belediye olarak sizlere her türlü olanağı sağlıyoruz. Eğitimde fırsat eşitliği anlayışı çerçevesinde sizlere ücretsiz eğitim desteği sağlıyoruz. Şimdi de yine ücretsiz olarak internet üzerinde dersler görebileceğiniz, interaktif eğitim modülünü de sizlere armağan ediyoruz. Her türlü, derdinizde, sıkıntınızda bizler sizin yanınızdayız. Sizler de üzerinize düşen tek bir şey var. Onu yapacaksınız. Sizler de çok çalışacaksınız. İnanın ne sizin ne bizim ne de bu ülkenin başka çaresi yok. Sizlere olan inancımız tamdır" dedi.

BİZE ULAŞIN