Beyaz Masa'ya 3 yılda 18 bin başvuru

Kütahya'nın Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, belediye bünyesinde 3 yıl önce kurulan 'Beyaz Masa Birimi'ne bu güne kadar 18 bin başvurunun yapıldığını bildirdi.

Beyaz Masa'ya 3 yılda 18 bin başvuru

Beyaz Masa Birimi'nin vatandaşların sorunlarına kısa sürede çözüm üretilmesi konusunda önemli bir görev üstlendiğini ifade eden AK Partili Belediye Başkanı Özkan, "Beyaz Masa Birimi'nde görev yapan çalışanlarımız vatandaşlarımızdan gelen talep, şikayet ve önerileri dinleyerek adeta bir çözüm merkezi gibi çalışıyor" dedi.

Birime 3 yılda 18 bin dolayında başvurunun yapıldığını dile getiren Başkan Özkan, "Buradaki görevli arkadaşlarımız vatandaşlarımızın sorunlarıyla yakından ilgilenerek yapılan başvuruları bilgisayar ortamında kayıt altına alarak ilgili birimlere anında iletiyor. Böylelikle sorunlar kısa sürede çözüme kavuşuyor. Beyaz Masa sayesinde Belediyemiz ile vatandaşlarımız arasındaki bağı daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz. Hizmetlerin en iyisine layık halkımıza her konuda yol göstermeyi gaye edinen Beyaz Masa'nın vatandaşlarımızdan yoğun ilgi görmesi bizleri mutlu ediyor. Bu da bizim çalışma şevkimizi artırıyor" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN