Zarlar otizmli çocuklar için atıldı

İzmir'de, Karşıyaka Yalı Lions Kulübü önderliğinde, Tarihi Kemeraltı, Alsancak, Kordon ve Karşıyaka Lions Kulüpleri işbirliğiyle geliri Sabahat Akşiray Otistik Çocuklar Eğitim Okulu'na bağışlanmak üzere ödüllü tavla turnuvası düzenlendi.

Zarlar otizmli çocuklar için atıldı

Karşıyaka Mavişehir Tay Park'ta gerçekleştirilen turnuvaya Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel, İzmir Vali Yardımcısı Cumhur Güven Taşbaşı, Uluslararası Lions Kulüpleri 118 R Ege ve Akdeniz Federasyon Başkanı Hayri Tuna Yükselen, bölgedeki lions kulüpleri üyeleri ile tavla meraklıları katıldı. Turnuva, katılımcılar arasında hem heyecan hem de neşeli saatler yaşanmasını sağladı. Eleme usulüyle yapılan yarışma yaklaşık 5 saat sürdü.

Turnuva sonunda birinci olan Salih Engin, berjer koltuk ile sehpa, ikinci olan Mehmet Üçgül pırlantalı inci kolye, üçüncü olan Can Ulamışlı iki kişilik akşam yemeği, mansiyon alan Erkan Toprak da akşam yemeği ödülünü kazandı.

Tavla turnuvasının geliri ile Sabahat Akşiray Otistik Çocuklar Eğitim Okulu'nun hidroterapi havuzunun yenilenmesine katkı sağlayacaklarını belirten Karşıyaka Yalı Lions Kulübü Başkanı Hakan Akyıldız, "Lionlar olarak sosyal projelerimiz ile çevremizde fark yaratmaya, ihtiyaç olan yerlere katkı sağlamaya çalışıyoruz. 'Otizmin farkındayım, onların yanındayım' sloganı ile başlattığımız organizasyona büyük katkı sağlandı. Katılım gösterenlere, destek olanlara, katkı koyanlara otizmli çocuklar adına teşekkür ederim" dedi.

BİZE ULAŞIN