Mandalina üreticisine başkandan destek geldi

Geçtiğimiz gün etkili olan dolu yağışı nedeniyle mağdur olan Gümüldere ve Özdere’deki mandalina üreticilerine Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu’dan destek geldi

Mandalina üreticisine başkandan destek geldi
Menderes'in Gümüldür ve Özdere mahallelerinde geçtiğimiz gün etkili olan dolu yağışı sonrası, dalında toplanmayı bekleyen mandalinalar ziyan oldu. Büyük sıkıntı yaşayan Mandalina üreticisine Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu sahip çıktı. Ziyanın yaşandığı mandalina bahçelerini dolaşan Başkan Soylu, üreticilerle bir araya geldi. Mandalina üreticilerine geçmiş olsun dileklerini ileten Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, "Yaşanan olayın hemen ardından bölgeye gelerek mandalina bahçelerindeki zararı yerinde gördük ve üreticilerimize geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk" dedi.

ÜRETİCİNİN YANINDAYIZ
"Üreticinin zararını en aza indirmek için kaymakamımız, ziraat odası başkanımız ve ilçe müdürlerimiz ile birlikte üreticimizin yanında olduk" diyen Başkan Soylu, "Bu yıl yaşanan rekolte düşüklüğü nedeniyle üreticinin ve piyasanın etkilendiği dönemde ne yazık ki hava şartları da dalında toplanmayı bekleyen mandalinayı olumsuz etkiledi. Tüm üreticilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Allah bir daha göstermesin inşallah" dedi.
BİZE ULAŞIN