Gediz Elektrik Mobil Vezne 1 yaşında

Gediz Elektrik, müşterilerine elektrik faturalarını çok daha kolay bir şekilde ödemeyebilmeleri için sunduğu Mobil Vezne hizmeti 1. yılını geride bıraktı.

Gediz Elektrik Mobil Vezne 1 yaşında

İzmir ve Manisa illerinde yaklaşık 3 milyon müşteriye en avantajlı fiyatlarla elektrik hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı hedefleyen Gediz Elektrik, fatura işlemlerini Müşteri İlişkileri Merkezlerinde (MİM) veya Gediz'in anlaşmalı bankalarında gerçekleştiremeyen müşterilerinin mağduriyet yaşamamaları adına Mobil Vezne hizmeti ile başlattığı hayatı kolaylaştırma projesinde 1. yılını doldurdu.

Faaliyete geçtikleri tarihten itibaren 70 farklı lokasyonda hizmet sağladıklarını dile getiren Gediz Müşteri İlişkileri Müdürü Mustafa Demir;

-"Fatura son ödeme tarihlerini de dikkate alarak her ay düzenli olarak 20 farklı lokasyona ulaştık. 1 senede 35 bin km yol kat ederek, 30 bin müşterimizle yüz yüze iletişime geçtik ve Gediz Mobil Vezne ile 25 bin fatura tahsilatı gerçekleştirdik" dedi.

Gelen talepler doğrultusunda, fatura tahsilatlarında kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağladıklarını dile getiren Demir, hizmet için çıktıkları yola hız kesmeden devam edeceklerini belirtti.

Köy merkezlerinde, çarşılarda, pazar alanlarında ve müşteri yoğunluğunun yaşandığı yerlerde konumlanan Mobil Vezne sayesinde Gediz müşterileri fatura tahsilat işlemlerini Müşteri İlişkileri Merkezleri'ne gitmeden anında gerçekleştirebiliyor. Elektrik fatura ödemeleri, Gediz'in yetkili Mobil Vezne aracına makbuz karşılığı yapılırken, Gediz Mobil Vezne personeli, dolandırıcılık olaylarının önüne geçmek için hafta içi 08.00-18.00 saatleri arasında personel tanıtım kartlarıyla hizmet vermeye devam ediyor.

BİZE ULAŞIN