Vali Güvençer Selendi'de incelemelerde bulundu

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer ilçe ziyaretleri kapsamında Selendi’ye giderek bir dizi etkinlikte bulundu.

Vali Güvençer Selendi'de incelemelerde bulundu

İlk olarak Kaymakamlığa giden Vali Güvençer'i burada ilçe Kaymakamı Erkut Pamuk, Belediye Başkanı Ecz. Nurullah Savaş ve daire amirleri karşıladı. Vali Güvençer, ziyaretinde geçtiğimiz Kasım ayında göreve başlayan Selendi Kaymakamı Erkut Pamuk'a 'hayırlı olsun' temennisinde bulundu.

Selendi Cumhuriyet Başsavcısı Egemen Sucu'yu da ziyaret eden Vali Güvençer daha sonra Selendi Çok Programlı Anadolu Lisesinde incelemeler yaptı. Okul Müdürü Nafiz Akarsu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Tekin'in karşıladığı Vali Güvençer, okulun dersliklerini, bilgisayar laboratuvarını, toplantı salonunu, kantini gezerek inceleme yaptı. Öğretmenlerle toplantı yapan Vali Güvençer, okulun eğitim durumu, ihtiyaç ve sorunları hakkında bilgi aldı.
Daha sonraki ziyaretini Selendi Devlet Hastanesine yapan Vali Güvençer, hastanede gezerek hastalar ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerini iletti.
Vali Güvençer ilçe ziyareti kapsamında Kaymakam Erkut Pamuk ile birlikte Selendi Belediyesini de ziyaret etti. Vali Güvençer'i karşılayan Belediye Başkanı Ecz. Nurullah Savaş Vali Güvençer'e ziyareti nedeniyle teşekkür ederek ilçenin durumu ve hizmetleri hakkında bilgi aktardı.

BİZE ULAŞIN