Kendi küçük kalbi büyük

İzmirli 7 yaşındaki Ecrin, Elazığ’daki ihtiyacı olan anaokulu öğrencilerine oyuncak gönderdi. Ecrin’in arkadaşları mutluluğa ortak olmak için okulda oyuncak toplama kampanyası başlattı

Kendi küçük kalbi büyük

ÖĞRETMENİNDEN ETKİLENDİ
?
İzmirli 7 yaşındaki Ecrin Çalışkan'ın duyarlılığı yaşıtlarına örnek oldu. Ecrin'in geçen yıl anaokulundaki öğretmeni Zeren Ataman'ın tayini Elazığ Maden'e çıktı. Öğretmenini çok seven Çalışkan, onunla sık sık telefonla görüştü. Öğretmeninin "Buradaki çocuklar sizin kadar şanslı değil, sizinkiler gibi güzel oyuncakları yok" sözü Çalışkan'ı çok etkiledi. Annesine Maden Anaokulu'ndaki çocukları mutlu etmek istediğini söyleyen Çalışkan, onların da oyuncaklarla oynayabilmesi için oyuncaklarını Maden'e gönderdi.

İYİLİK KAMPANYAYA DÖNÜŞTÜ
?
Ecrin Çalışkan'ın bu duyarlılığı karşısında çok mutlu olan eski öğretmeni ve Maden'deki öğrenciler, çektikleri görüntüyle teşekkür etti. Elazığ'daki çocukların mutluluğuna şahit olan Çalışkan'ın okulundaki idareciler, daha fazla çocuğu mutlu etmek için harekete geçti. Buca Mimar Kemalettin İlkokulu'nda Maden'e gönderilmek üzere oyuncak kampanyası başlatıldı. Ecrin, "Oyuncak gönderme kampanyasının bütün okula yayılmasından memnuniyet duydum" dedi.

BİZE ULAŞIN