Termal suyu ile bir adım önde

Colossae Thermal Hotel, bünyelerindeki iki farklı termal su ile misafirlerine huzur ve şifa dağıtıyor. Tesisin Genel Müdürü Karakan, “Yenilenmek isteyenleri bekliyoruz” dedi

Termal suyu ile bir adım önde

Colossae Thermal Hotel'in Genel Müdürü Şeref Karakan, sömestir tatili öncesi bünyelerindeki verdikleri hizmetleri Egeli Sabah'a anlattı. Denizli'nin Türkiye'nin hem kültür hem tarih hem de termal kenti olduğunu ifade eden Karakan, "Denizli, sağlıklı ve huzurlu bir tatil için tercih edilen yerlerin başında geliyor. 23 yıldır termal zenginliğe sahip bu bölgede hizmet sunan Colosae Thermal Hotel'in yöneticisi olmak benim için gurur verici" dedi. T.C. Sağlık Bakanlığı'ndan kaplıca ruhsatına sahip otelleri bünyesinde iki farklı termal su bulunmakta olduğunu belirten Karakan, "Bunlardan birisi içindeki demir minerali sebebiyle kırmızı rengi olan Karahyıt Kızıl suyu... Diğeri ise içinde kalsiyumun minerali bulunan travertenlerin şifalı beyaz suyu. Ayrıca iki adet kapalı termal havuz, açık havuz, çamur havuzları, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar odası, tuz odası, masaj çeşitleri, cilt bakımı ve çeşitli programlar da yer almaktadır" diye konuştu.

HELİKOPTER SERVİSİ
?
Yılın 12 ayı hizmet veren, doluluk grafiğini düşürmeyen bir işletme olduklarını vurgulayan Karakan, şöyle devam etti: "Tercih edilme sebeplerimizin başında kaliteli hizmetten ödün vermeyişimiz ve misafir memnuniyeti önceliğini kendi önceliği sayan güçlü bir ekibe sahip olmamızdır. Zaten var olan çevreci kimliğimiz T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nca da onaylandı ve bölgede Yeşil Yıldız Belgesi'ne sahip ilk tesis olduk. 2009 yılında Abdurrahman Karamanlıoğlu Otelcilik Turizm İnş. A.Ş. ünvanı altında işletilmeye başlayan otelimizde renovasyona gidildi. A'dan Z'ye yenilenen otelimizde özel konuklarımızın helikopter ile otelimize ulaşacakları heliportumuz da hizmete açıldı. Yarı yıl tatilinde bizi tercih edeceklere de huzur ve şifa vadediyoruz."

BİZE ULAŞIN