Kına gecesi emin ellerde

Zafer Çapkın Kına Organizasyonu, gelin adaylarının bekar olarak geçirecekleri en özel geceyi hazırlıyor. Zafer Çapkın ve ekibi 6 yılda bin 800’den fazla organizasyona imza attı

Kına gecesi emin ellerde

Osmanlı döneminden kalma en özel düğün adetlerinin başında gelen kına geceleri son yıllarda televizyon dizileri ile yeniden popüler oldu. Adetlerimize bağlı kalarak baba evindeki son geceyi simgeleyen bu gelenek artık eğlenceli gecelere dönüşüyor. Gelinlerin düğünden önceki en özel organizasyonu olan kına gecesi, profesyonel ellerde Zafer Çapkın Kına Organizasyonu, tarafından sultanlara yakışır şekilde organize ediliyor. Alanında Türkiye'nin en büyük ekibi olan Zafer Çapkın Kına Organizasyonu, 6 yılda bin 800 geline hizmet verdi.

YANINIZDAYIZ
?
Her gelinin isteklerine göre özel olarak organize edilen kına gecelerinde istenilen renge, istenilen konseptte, davetlilere sunulmak istenen isme özel hediyeler, gelin kaftanı, kına tahtı, hint kınacısı, profesyonel dans ekibi, arkadaş kaftanları, görsel showlar, damat ve arkadaşları için kıyafet, taç, mum, özel tasarım kına tepsisiz, türk kahvesi standı, Osmanlı şerbeti güğümü ve ikramı, karşılama masası, fotoğraf alanları, kaftan kiralama hizmeti veriliyor. 2011 yılından bu yana hizmet veren Zafer Çapkın Kına Organizasyonu yetkilileri, "En özel anların başında gelen kına gecesinde bir gelin, tüm detayları düşünen profesyonel ve deneyimli bir ekibe ihtiyaç duyar. Tüm detayları emanet edebileceğiniz, sizin zevklerinizi yansıtmaya özen gösteren, tüm gece boyu yanınızda olan harika bir ekiple çalışma şansı sunuyoruz. Organizasyon ile ilgili tüm kaygıları önlemek için kına gecesi boyunca ekibimiz ile harika sunumlar sergiliyor, profosyonel dans ekibimiz çalışmalarını özenle hazırlıyor ve arkadaşlarınızın da bu danslara katılmasını sağlıyoruz" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN