Disiplinsizlik söz konusu olamaz

Beşiktaş maçında agresif hareketler sergileyen Selçuk Şahin ve kırmızı kart gören Rotman ile ilgili konuşan teknik direktör Tamer Tuna, “Takımda kesinlikle disiplinsizlik olamaz” dedi

Disiplinsizlik söz konusu olamaz
Spor Toto Süper Lig'de deplasmanda Beşiktaş'a 5-1 yenilerek bu sezonun en ağır mağlubiyetini alan Göztepe'de teknik direktör Tamer Tuna önemli açıklamalarda bulundu. Karşılaşmada oyundan çıkarken kendisine tepki gösteren kaptan Selçuk ve gereksiz yere ikinci sarı kartı görerek oyundan atılan Rotman konusunda görüş bildiren Tuna, takımda disiplinsizliğin kesinlikle olmadığını söyledi. Tüm takımın saygı çerçevesinde bir sezon geçirdiğini anlatan Tuna, "Beşiktaş karşılaşmasında istemediğimiz bir skor aldık. Oyuncularımız maçta ortaya çıkan tablo sonrası çok üzgündü. Ben Selçuk'u devre arası oyundan alacaktım sonra planım değişti, 49'uncu dakikada oyundan çıkardım. Selçuk sadece kolundaki bileklikleri yere attı. Ancak bu hareket Beşiktaş maçından alınan kötü sonuçla ilgiliydi. Göztepe'de kimse kimseye saygıda kusur etmedi, etmez. Disiplinsizlik gibi bir şey bizim takımımızda olamaz" dedi.

KİMSE YIPRATAMAZ
Rotman'ın gördüğü kırmızı kartı da değerlendiren Tuna, "Maçın ardından çok üzgündü. Yönetmelikte ceza yaptırımı var. Mutlaka gereken yapılır. Poko ve Tayfur'un tartışması ise pozisyon gereğiydi. Tüm takımlarda bu tür durumlar yaşanabilir" dedi. Demba Ba'nın çok değerli bir oyuncu olduğunu yakın çevresine vurgulayan genç teknik adamın, "Maçtan önce yapılan açıklamalar algı yaratılmasına neden oldu. Göztepe'yi yıpratmaya kimsenin gücü yetmez" dediği öğrenildi.
BİZE ULAŞIN