SBS’nin 1.'leri Uğur Dershanelerinden!

2012 Seviye Belirleme Sınavı'na Uğur Dershaneleri öğrencileri damgasını vurdu. Geçtiğimiz yıllarda birinciliği kimseye kaptırmayan Uğur Dershaneleri geleneğini bu sene de bozmadı. Üç sene üst üste 500 tam puan alan Manavgat Uğur Dershaneleri öğrencisi İçten Bozkurt ve 8. sınıf SBS'de 500 tam puan alan Uğur Dershaneleri öğrencileri Bakırköy'de düzenlenen basın toplantısında sevincini paylaştı.

Lise ve üniversiteye giriş sınavlarında pek çok başarılı sonuca ve birinciliğe sahip Uğur Dershaneleri bir kez daha birçok öğrencinin mutluluğuna ortak oldu. Uğur Dershaneleri Bakırköy Şubesinde gerçekleşen basın toplantısında öğrencilerin ve ailelerin heyecanla bekledikleri sonuçlar açıklandı. Sonuçların açıklanmasıyla kurum yetkilileri ve öğretmenleri öğrenciler ve aileleriyle mutluluklarını paylaştı. Toplantıya Uğur Dershaneleri Genel Müdür Yardımcısı Banu Gürün, Bahçeşehir Kolejleri Genel Müdürü Behçet Yavuz, Uğur Dershaneleri yöneticileri, derece yapan öğrenciler ile birlikte aileleri katıldı.

Uğur Dershaneleri Genel Müdür Yardımcısı Banu Gürün basın toplantısında, '' Her sınav sonrası öğrencilerimizi bu kadar mutlu görmek bizi de çok mutlu ediyor. Yıllardır istikrarlı bir şekilde sağladığımız bu başarılar 45 yıllık deneyimin ve uzman öğretmen kadromuzun emeğidir. Türkiye'nin farklı bölgelerinden birincilerimiz bize gösteriyor ki Uğur Dershaneleri'nin her şubesinde aynı kalitede eğitim veriliyor. Yıllardır binlerce gencin hayalini gerçekleştirmesine yardımcı olduğumuz için gurur duyuyor ve Uğur Dershaneleri adına emeği geçen bütün öğretmenlere teşekkürlerimizi sunuyoruz'' diye konuştu.

Türkiye'nin farklı bölgelerinden gelen ve 500 tam puan alarak 1. olan 8. Sınıf öğrencilerinin katıldığı toplantıda başta üç yılın birincisi İçten Bozkurt olmak üzere, SBS birincilerine Başarı Sertifikaları ve madalyaları Uğur Dershaneleri yöneticileri tarafından verildi.
BİZE ULAŞIN