Haber turu

GAP'ta 40 bin kişiye mesleki eğitim kursu
Türkiye'nin en büyük ve kapsamlı projelerinden biri olan Güneydoğu Anadolu Projesi (GAP), kapsamında 4 yıldır yürütülen mesleki eğitim kursları ile 40 bin kişiye ulaşıldı. GAP eylem planına paralel olarak, 2008 yılından bu yana İŞKUR'la işbirliği kurularak, yaklaşık 140 milyon bütçeyle bin 500 kurs açıldı.

'Okul Öncesi Eğitim Sempozyumu'
Türkiye Özel Okullar Birliği Okul Öncesi Eğitimi Komisyonu tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan "Okul Öncesi Eğitimi Sempozyumu", "Değişen Sistem İçinde Dijital Çağda Okul Öncesi Eğitimi ve Eğitmenleri" temasıyla, 1-2 Aralık 2012 tarihlerinde Özel MEF Okulları'nda gerçekleştirilecek

Öğrenciler üniversitelerle buluştu
Eyüboğlu Eğitim Kurumları tarafından her yıl düzenlenen "Eyüboğlu Üniversite Fuarı 2012", 30 üniversitenin katılımıyla gerçekleşti. Öğrenciler fuarda, merak ettikleri üniversitelerin kampus ve bölümleri hakkında kapsamlı bilgi aldı. Fuar kapsamında, 5 ayrı oturumda sunumlar gerçekleştirildi.

Kültür'den öğrencilere destek
Kültür Üniversitesi, Ağrı'nın Yapılı Köyü Yapılı İlköğretim okulu öğrencilerine, 'Bir kalem, bir defter, bir kitap da sizden' projesi kapsamında yardım yaptı. Üniversitenin Uluslararası İlişkiler Kulübü tarafından başlatılan proje, büyük ilgi gördü. Kolilere konulan yardımlar, öğrencilere ulaştırılacak.

BİZE ULAŞIN