MEB - Özel okul ek yerleştirme sonuçları açıklandı!

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) özel okullar için ek yerleştirme sonuçlarını açıkladı. Özel okullarda öğrenim görecek öğrencilere yönelik verilecek eğitim öğretim desteği ek yerleştirme sonuçları açıklandı. Kayıtlar 30 Eylül 2015 tarihine kadar yapılabilecek. Detaylar haberimizde...

MEB - Özel okul ek yerleştirme sonuçları açıklandı!
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından özel okulda eğitim görmek isteyen öğrencilere verilecek olan Özel Okullar Teşvik sonuçları 3 Eylül 2015 tarihinde açıklandı. 14-21 Eylül tarihinde özel okul kayıtlarının sona ermesi sonrasında boş kalan kontenjanlar için özel okul ek yerleştirme sonuçları açıklandı.

Özel okullar ek yerleştirme sonucu nasıl öğrenilir?

Özel okul kayıtları için başvurular 22 Eylül 2015 tarihi itibarı ile başladı.30 Eylül kadar sürecek olan kayıt işlemlerini ve özel okul ek yerleştirme sonuçlarını, Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi internet sitesi e-okul.meb.gov.tr/ ya da mebbis internet sitesine giriş yaparak, karşınıza çıkan ekran üzerinde üst alanda yer alan Öğrencinin TC. Kimlik Numarası, Öğrencinin Okul Numarası ve resimde bulunan rakamları girerek ya da aşağıda verilen linki tıklayarak, öğrenebilirsiniz.

2015 ÖZEL OKULLAR EK YERLEŞTİRME SONUÇLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN