Askıda Ne Var üniversitelilere umut oluyor!

Askıda Ne Var, üniversite öğrencilerine; yemek, kıyafet, tiyatro bileti, konser bileti, kitap, dergi ve yurtdışı staj gibi ürün ve hizmetlerin ücretsiz sunulmasını sağlayan bir sosyal girişimi olarak tüm gençlere umut sağlıyor

Askıda Ne Var üniversitelilere umut oluyor!

Üniversite öğrencilerinin kendilerini daha fazla geliştirmelerine olanak tanımak, daha fazla tiyatroya, konsere, sinemaya, yurtdışına gitmelerini sağlamak, paylaşım kültürünü aşılamak ve daha güzel bir gelecek yaratmaktır.

NASIL FAYDALANABİLİRİM?

Askidanevar.com'a üye olduktan sonra üniversite öğrencisi olduğunuzu teyit edebilmemiz için üyeliğin "üniversite öğrenci üyeliği"ne dönüştürülmesi gerekiyor. Bu dönüştürme işlemini üye panelindeki "Öğrenci Hesabına Dönüştür" linkine tıkladıktan sonra üniversite öğrenci e-mail adresinizi ve diğer detayları girerek yapabilirsiniz.

ASKIYA NASIL ÜRÜN BIRAKABİLİRİM?

Askıya yemek haricinde bir ürün bırakmak isterseniz iletişim formumuz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Askıya her ürün ve hizmeti bırakmanız mümkün değildir, örneğin; tütün, alkol, ikinci el eşya gibi ürünler askıda bırakılamaz. Bu nedenle değerlendirme yapılıp askıya bırakmak istediğiniz ürünün üniversite öğrencilerine uygunluğu araştırılır, ardından size olumlu veya olumsuz dönüş yapılacaktır.

NASIL DESTEK OLURUM?

Gönüllü olarak üniversite öğrencilerine yemek ısmarlayabilir, sahibi olduğunuz veya çalıştığınız şirketin ürün ve hizmetlerin askıya bırakılması için öncü olabilir veya sosyal medya kanallarınız üzerinden askidanevar.com'u paylaşabilirsiniz.

NASIL SPONSOR OLURUM?

Sponsor olmak istediğiniz alanı ve iletişim bilgilerinizi sitemizdeki "Sponsor Ol" butonuna tıklayarak bize ulaştırabilirsiniz. Ardından sponsorluk talebiniz olumlu veya olumsuz şekilde değerlendirilip size dönüş sağlanacaktır.

NASIL YEMEK BIRAKABİLİRİM?

Askidanevar.com'a üye olduktan sonra askıya bırak butonuna tıklayarak askıya yemek bırakmak istediğiniz şehir ve restoranı seçebilirsiniz. Ardından ilgili restorandaki askıda menüsünü görüntüleyebilir ve kredi kartınızla ödeme yaparak dilediğiniz sayıda yemeği askıya bırakabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN