AÖF sınav giriş yerleri belli oldu mu? AÖF sınav giriş belgesi açıklandı mı?

AÖF sınav giriş yerleri ne zaman belli olacak? Binlerce öğrencinin heyecanla beklediği AÖF sınav haftası geldi çattı. Her zaman olduğu gibi bu sefer de AÖF final sınavlarının giriş yerleri öğrenci girişi yapıldıktan sonra sorgulanabilecek. AÖF giriş belgesi alma ve AÖF sınav giriş belgesi çıkartma konusunda gerekli bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

AÖF sınav giriş yerleri belli oldu mu? AÖF sınav giriş belgesi açıklandı mı?

Açıköğretim Fakültesi Güz Dönemi final sınavları 13-14 Ocak tarihlerinde yapılacak. Cumartesi ve Pazar günü olmak üzere iki gün sürecek sınavlara yoğun katılım olması bekleniyor. AÖF sınav giriş belgesi nasıl çıkarılır? AÖF sınav giriş yerleri belli oldu mu? sorularının yanıtları burada!

SINAVLAR 13-14 OCAK TARİHİNDE

Öğrencilerin merakla takip ettiği AÖF Güz Dönemi final sınavları yerleri daha belli olmadı. Bu haftasonu 13-14 Ocak tarihlerinde yapıalcak sınavların giriş yerleri belli olduğu zaman hem resmi sitede hem de sabah.com.tr'den sınav giriş yerlerinizi sorgulayabileceksiniz.

13-14 Ocak tarihlerinde yapılacak sınavların sonuçları 15 gün içerisinde erişime açılıyor. Önemli bir not eklemek gerekirse; AÖF sınavına girerken öğrencilerin nüfus cüzdanlarını ve sınav giriş belgelerini yanlarında bulundurmaları zorunlu.

AÖF NEDİR?

Açıköğretim Fakültesi,1982 yılında kurulmuş olan ve Uzaktan eğitim metoduyla öğrencilerine hizmet veren bir fakültedir.

Kendi ikamet ettiği ilde üniversite kazanamayıp farklı illerde okuma imkanı olmayan, hatta örgün olarak üniversite okumaya fırsatı olmayan Türk vatandaşlarının imdadına koşan bir sistemdir.Tüm Türkiye'de hizmet veren açıköğretim fakültesi, bunun yanı sıra KKTC, Türki Cumhuriyetler ve Batı Avrupa'da da Türk vatandaşlarımıza hizmet sunmaktadır.

AÖF ÖĞRENCİ GİRİŞİ İÇİN TIKLAYIN

BİZE ULAŞIN