Boğaziçili öğrencilerle deneyimlerini paylaştı

Türk Telekom Genel Müdürü Dr. Paul Doany, öğrenciler ile bir araya gelmeye devam ediyor. Doany’nin üniversitelerdeki bugünkü durağı Boğaziçi Üniversitesi oldu.

Çarşamba 13.05.2009 00:00
ABONE OL

Türk Telekom Genel Müdürü Dr. Paul Doany, Boğaziçi Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi. Daha önce İstanbul Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi ve Doğa Koleji'nde gerçekleştirilen konferanslarda öğrencilerle bir araya gelen Doany, gençlerle deneyimlerini paylaşmaya devam ediyor.

Dr. Doany, "The Future of Convergence is Now! – Yakınsamanın Geleceği Bugündür!" başlıklı sunumuyla Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine Türk Telekom'un yakınsama vizyonuyla ilgili bilgiler verdi. Öğrencilerin telekom dünyası ve Türk Telekom'a ilişkin sorularını yanıtlayan Doany ayrıca, kendi kariyerinden örneklerle, öğrencilere geleceklerini şekillendirmelerinde faydalı olacak önerilerde de bulundu.

Doany, şunları söyledi:

"Çok yakında iş dünyasına gireceksiniz ve geleceğin yöneticileri olacaksınız. Size şu tavsiyede bulunabilirim: Risk alın ve hata yapmaktan korkmayın. Başarısız olmaya hazır değilseniz, asla başarılı olamazsınız. Takım halinde çalışın ve takım liderinizi destekleyin. İnsanlar tek başlarına hiçbir yere varamazlar. Başarıya giden kısa yol yoktur. Sıkı çalışın... Bir gün mutlaka yıldızınız parlayacaktır."

İş dünyası ve üniversite işbirliğine büyük önem veren Türk Telekom'un gençlerle buluşmaları önümüzdeki günlerde de devam edecek.