Yaz modası dokunmatik ekran, kaliteli foto ve video

Yaz aylarında kullanıcılar dokunmatik, pil ömrü uzun kaliteli fotoğraf ve video çeken cep'lere yöneldi

Cumartesi 21.06.2009
Güncelleme: Cumartesi 20.06.2009
ABONE OL
Yaz aylarında kullanacağınız cep telefonu dokunmatik ekranı, iyi bir fotoğraf ve video kalitesi, geniş depolama kapasitesi ve şarja ihtiyaç duymadan uzun pil süresine sahip olmalı. Bu yazın cep telefonu şık tasarımı ile tarzınızı yansıtacak, yüksek çözünürlüklü kamera kaliteli fotoğraf ve video çekimi yapacak, uzun pil ömrü daha uzun konuşturacak. Ancak seçmek için çok fazla kriteri masaya yatırmak gerekiyor. Konuşma süresi 5 saatin üstünde olacak. Şık tasarımı klasik, dokunmatik ekran veya sürgülü kapakla tarzınızı yansıtacak. Geniş depolama kapasitesi, kaliteli video ve fotoğraf çekimi ile yaz anılarını yansıtacak.

TASARIM:
Cep telefonunda dokunmatik ekranlı model sayısı artıyor. Apple, Nokia, Samsung, LG ve BlackBerry yeni dokunmatik ekranlı modellerini piyasaya sürüyor.

KAMERA:
Yazın cep telefonu ise sürekli yanınızda taşınıyor. Çözünürlüğü 3.2 megapiksel olan kamera rahatlıkla işinizi görür. Ancak 5 megapiksel bile neredeyse standart hale geldi. Video çekimi konusunda Apple bile harekete geçti. Yeni iPhone 3G S video çekimi de yapacak.

WİFİ VE 3N:
Tatile çıkmadan önce telefonunuz ya 3G uyumlu olsun ya da WiFi bağlantısına sahip olsun. Böylece her yerden mesajlara ulaşıp internette arama yapmak kolaylaşıyor.