Telefona yazılım indirmeye gerek yok

Kurumsal hatlar için özel 3G internet tarifesi var mı? Evet, kurumsal hatlar için her operatörün özel tarifeleri olacak. Tıpkı toplu SMS gibi toplu video gönderimi yapılabilecek. Ayrıca kullanıcı başına özel kota ve cihazlar verilebilecek.
3G internet bağlantısında minimum hız garantisi var mı? Kullanıcı sayısı kontrolü olmadığından hız garantisi olanaksız. ADSL'de olduğu gibi kullanıcı sayısını hattın sahibi belirleyemiyor. Aynı istasyonu paylaşan aboneler bant genişliğini paylaşıyor. Buna bağlı olarak hız belirleniyor.
3G bağlantısı için evde birden fazla kişi kullanabilir mi? Eğer bulunduğunuz bölgede 3N sinyali varsa ve kalitesi yeterliyse modem ve 3N istasyonlarıyla bağlantıyı paylaşabiliyorsunuz. Ancak kullanıcı sayısını kontrol etmeniz mobil ortamda olanaksız olduğunu unutmayın.
3G için telefona bir program yüklemeye gerek var mı? Hayır 3G için talepte bulunduğunuz an cep telefonuna bir program yüklenmiyor. Bu yüzden kullanacağınız telefona özel bir yazılım yüklemeye gerek kalmıyor.
Mevcut dizüstü bilgisayarımı kullanırken 3G mobil internet hizmetini nasıl kullanırım? Dizüstü bilgisayarınıza USB girişinden bağlanan modem kullanabilirsiniz. Bu USB modemleri operatörler kampanya dahilinde satıyor.

BİZE ULAŞIN