Pazar 13.09.2009
Son Güncelleme: Perşembe 27.05.2010

Ahmet Çalık: "Başarınız benim de başarımdır"

Medya grubunun yönetici ve yazarlarıyla iftar yemeğine katılan Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı her geçen gün daha da büyüdüklerini söyledi

ABONE OL
Çalık Holding, medya grubunun yönetici ve yazarlarıyla iftar yemeğinde bir araya gelen Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık, enerji, medya, telekom, tekstil, finans ve inşaat alanlarında 3 kıtada ve 13 ülkede 20 bin çalışanıyla faaliyetlerini başarıyla sürdürdüklerini söyledi. Çalık, "Sizlerin başarısı benim de başarımdır" dedi.

'GURUR DUYUYORUM'
Beşiktaş'taki Four Seasons Otel'de yaklaşık 800 kişinin katıldığı iftar yemeğinde konuşan Ahmet Çalık, sözlerine sel felaketinde hayatını kaybedenleri anarak başladı. Çalık Holding'in her geçen gün daha da büyüdüğünü vurgulayan Ahmet Çalık, "Ben böyle bir aileye sahip olmanın hazzını ve grurunu yaşıyorum" dedi. Saygı ve güven bağlarını daha da pekiştirdilerdini ifade eden Çalık, özetle şunları söyledi:

* KATMA DEĞER KAZANDIRAN GRUP:

Bu birlikteliğin yarattığı sinerji ve dinamizm ile her alanda ve her anlamda önemli katma değer kazandıran grup olmaya devam edeceğiz. Grubumuz enerji, medya, telekom, tekstil, finans ve inşaat alanlarında 3 kıtada ve 13 ülkede 20 bin çalışanıyla faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

* BÖLGESEL GÜÇ OLMA HEDEFİ:
Türkiye'de daha çok istihdam sağlamayı hedefledik. Hep söylediğim gibi, Çalık Holding bölgesel güç olma hedefine doğru emin adımlarla yürüyor. Son yıllarda önemli iş alanlarımıza döndük. Stratejilerimizi bu hedef doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz. Bütün kalbimle inanarak söylüyorum, Çalık Grubu'nun bu başarısı, öncelikle sizlerin başarısıdır. Sizlerin başarısı benim de başarımdır. Sizlerin mutluluğu benim de mutluluğumdur. Üstün çalışma gayretimiz, azmimiz, hedeflerimize olan inancımız ve daha da önemlisi birlik ve beraberliğimizin çimentosu olan sevgi ve saygı anlayışımız, bugüne kadar olduğu gibi bu günden sonra da başarılarımızın yegane güvencesi olacaktır.

AİLECE İFTAR

Ahmet Çalık'ın verdiği iftar yemeğine çalışanlarının yanı sıra babası Mahmut Çalık ile çocukları Mahmut Can ve Mert Turgut ile diğer aile üyeleri de katıldı.

İLGİLİ HABERLER

DİNLEMEK İSTERSENİZ
Kur'an-ı Kerim dinle
Müminler rızkı nerede aramalı?

https://www.sabah.com.tr