Hedefonline borsa ekranlarını ücretsiz sunmaya başladı

Finans piyasalarında eş zamanlı veri yayını alanında bireysel ve kurumsal müşterilerin en çok talep ettikleri ve kullandıkları canlı borsa ekranlarını Hedefonline ücretsiz olarak herkese sunmaya başladı.

  1. Haberler
  2. Ekonomi
Pazartesi 28.09.2009 10:56 ABONE OL
Bu çalışma hakkında görüştüğümüz Hedefonline Genel Müdürü Hüseyin Kırçıltepeli şunları belirtti: "Türkiyede finansal piyasalarda yatırımlarını değerlendiren yatırımcıların bu işlemlerini daha sağlıklı bir şekilde yapmalarına olanak sağlamak amacıyla bu hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Finansal piyasalarla ilgili olarak bilgileri anlık ve detaylı şekilde elde eden yatırımcının kazançlarını arttıracağına inanıyoruz. Talep eden tüm yatırımcılara sunduğumuz bu ücretsiz veri ekranları Türkiyede bir ilk olarak şirketimiz tarafından gerçekleştirilmiştir."

Tüm finansal piyasa bilgilerinin sunulduğu canlı borsa ekranlarında yatırımcılar, İMKB Hisse Senedi Piyasası, Kapalıçarsı döviz ve altın piyasası, VOB ile birlikte yurtiçi ve yurtdışı piyasalarını yakından takip edebilir. Finans piyasalarında konu olan ürünlere ait anlık fiyat bilgileri ile birlikte Türkiye ve Dünyadaki anlık haberlerde kullanıcılara sunuluyor. Yaklaşık 1500 sembol içeriği bulunan ekranlarda piyasa yorumları ve profesyonel teknik analiz imkanları ile yatırımcılara yardımcı olunmaktadır. Kullanıcılar, Bilgisayarda çalışan yazılımlarla internet ortamında rahatlıkla sistemi açıp verileri takip edebilirler.

Türkiyede veri dağıtım sektöründe çok fazla şirket olmamakla birlikte en fazla kullanılan ekranlardan iki tanesi Hedefonline tarafından sunulmaktadır. Bu ekranları kullanmak için Hedefonline web sayfasından giriş yapıp sadece üye olmak yeterli olacak ve akabinde hemen sistem kullanıma açılacaktır.

BUGÜN NELER OLDU