İkinci el araçta bir ilk

Kocaeli'nde bir oto galerisinin başlattığı yeni kampanyada müşteri, aldığı aracı beğenmediği takdirde bir hafta içinde koşulsuz geri teslim edebiliyor.

Pazartesi 16.11.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazartesi 16.11.2009 12:38
ABONE OL
Kocaeli Galericiler Sitesi'nde hizmet veren Başar Otomotiv, ikinci el otoda garantili satışa başladı. 16 yıldır Kocaeli'nde galericilik yapan Erhan Başar, ikinci el otomobillerde bir haftada koşulsuz geri alma 3 ayda ise aynı bedelle takas imkanı ile araba satıyor.

Otomobiller, ikinci el olmalarına rağmen koşulsuz garanti verdiklerini söyleyen Erhan Başar, ikinci elde Türkiye'de bir ilki başlattıklarını belirterek, kendileri için müşteri memnuniyetinin ön planda olduğunu söyledi.

Başar, "Müşterimiz aldığı arabayı bir hafta içerisinde geri getirirse koşulsuz geri alıyoruz. 3 ay sonra gelen arabayı ise aynı bedel ile takas imkanı sunuyoruz. Firmamızı tercih eden müşterilerimize yerinde kredi imkanı sunuyoruz. Hukuki risklerden uzak alım satım ve kaskoda vade imkanı sunuyoruz." dedi.

Başar, ikinci el oto satışında yaşanan zorluklara rağmen iyi bir satış trendi yakaladıklarını ifade ederek şöyle konuştu: "Otomobil fabrikaları, her gün yeni kampanya ile otomobil satmakta. Bu da ikince ol oto satışını oldukça düşürdü. Ancak biz 16 yıldır sağladığımız müşteri memnuniyet ve güven sayesinde krizden etkilenmeden yolumuza devam ediyoruz."