W Hotels'e toplam 5 bin ürün sattık

Pazar 22.11.2009
ABONE OL
W Hotels ve Tbox arasındaki işbirliği nasıl ortaya çıktı? Bu işbirliği, tamamen W Hotels'in Amerika'daki merkezinden bize direkt gelen taleple yapıldı. Otelin bu uygulamayı başlatma hikayesi cidden çok ilginç. W Hotels'in üst düzey bir yetkilisi, bir spor salonunda T-box ürünlerini görüyor. Ürünleri beğeniyor. Ve internette ürünlerle ilgili bilgi arıyor. İnternet sitemizden iletişim bilgilerimize ulaşıyor. W Hotel'in satın alma yetkilileri, T-box Amerika ofisiyle temasa geçiyor. Ve yapılan görüşmeler sonucunda iki şirket arasında anlaşma imzalanıyor. Amerika'da Atlanta, FT. Lauderdale, Hoboken, Washington D.C., South Beach, Boston ve Hollywood W Hotels odalarında artık ürünlerimiz bulunuyor.
W Hotels, T-box'tan hangi ürünlerden, kaçar tane aldı? Bizden 'T-boxer' ve 'The T-shirt'lerin kadın ve erkek versiyonlarından aldılar. Toplam 5 bin adet sattık W Hotels'e...
En lüks otellerde satılıyor T-box ürünleri. Müşterinin size geri dönüşü nasıl oluyor? Şimdiye kadar otel müşterilerinden gelen tepkilerin hep olumlu olduğu geri dönüşünü alıyoruz ve tekrarlanan siparişler geliyor. T-box'la tanışan herkese gibi ABD'liler de konsepti çok beğeniyor. Paket, içindeki para üstü ve talimatnameler onlara çok farklı geliyor.