TTNET'ten ayda 18 TL'ye internet

TTNET, Türkiye'nin kalkınmada öncelikli 50 ilinde satışa sunduğu Nete Davett Paketi ile ayda 18 TL'ye temel internet hizmeti sunuyor.

Salı 24.11.2009 00:00
Son Güncelleme: Salı 24.11.2009 17:51
ABONE OL
Türkiye'nin internet servis sağlayıcısı TTNET, bilgi toplumuna dönüşümü hızlandıracak ve internet erişimini daha geniş kitlelere ulaştıracak bir projeye imza atıyor. Kalkınmada öncelikli olarak belirlenen 50 ilde uygulanmaya başlanan Nete Davett Paketi ile binlerce aile uygun fiyatla temel internet hizmetinden faydalanabiliyor. Söz konusu illerden yapılan aboneliklerde tüm vergiler dahil aylık 18 TL karşılığında 512 Kbps hızında ve 512 MB kotalı Nete Davett Paketi ile internete erişilebiliyor.

TTNET Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Onuk, Nete Davett Paketi ile ilgili olarak "Türkiye'de internet penetrasyonu yüzde 30'lar seviyesinde. Türkiye'nin bilgi toplumuna dönüşmesinde internetin büyük rol oynadığını biliyoruz. Bugüne kadar sunduğumuz farklı katma değerli ürün ve servislerle bu dönüşümü desteklerken bugün Nete Davett paketi ile internetle hiç tanışmamış hanelere bu imkanı vermekten büyük mutluluk duyuyoruz." dedi.

Nete Davett Paketini satın almak isteyenlerin 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom Bayileri, PTT, üzerinden ya da 6606'ya kısa mesaj göndererek başvuru yapabilecekler. Ayrıca Kalkınmada öncelikli illerde TTNET Nete Davett Paketi ile internete erişmek isteyenler aylık 1 TL ek ücret ile kablolu, 2 TL ek ücret ile kablosuz modem sahibi de olabilecekler.

Nete Davett Paketi'nin sunulacağı kalkınmada öncelikli 50 il ise şöyle sıralandı: "Adıyaman, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ardahan, Artvin, Bartın, Batman, Bayburt, Bingöl, Bitlis, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Iğdır, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kilis, Kırıkkale, Kırşehir, Malatya, Mardin, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tokat, Trabzon, Tunceli, Van, Yozgat ve Zonguldak."