Teknolojik bayram eğlencesi

Teknoloji alışverişi için bayram uygun fırsatlar yaratıyor. Çocuklar için müzik yeteneğini de geliştirecek video oyunlar ve şık tasarımlı fotoğraf makineleri dikkat çekiyor

Pazar 29.11.2009
ABONE OL
Bayram eğlencesi için yeni teknolojiler hazır. Bayram harçlıklarından yeni oyun veya ilginç dijital oyuncak almak isteyenler için seçenek çok. Eğlence için Guitar Hero oyununu ya da bütçenis genişse kendi kendini akort eden gitarı deneyin. Üstelik guitar hero oyununu ailece oynayabilirsiniz. Bunun dışında tasarıma ve şıklığa fotoğraf makinesinde bile önem veriyorsanız, kırmızı renkli bir bayram şekeri tadında kameralar da işinizi görebilir. Bilgisayar oyunlarının zararlı olduğunu düşünen aileleri şaşırtacak kadar eğlenceli guitar Hero oyunu dışında kareoke ile ses yetenekleri de ortaya çıkıyor. Böylece eski ile yeni kuşaklar teknoloji ile buluşuyor.

BAYRAM ŞEKERLERİ DİJİTAL FOTOĞRAFTA KIRMIZILANDI
KIRMIZI
yeniyıl kutlamalarının bir parçası olduğunu kabul edenler için alışveriş erken başladı. Bayram varken yılbaşını beklemeyin. Bayramın ve yeni yılın anılarını bayram şekeri gibi bir kameraya kaydedebilirsiniz. Fotoğraf makineleri farklı bir değişimden geçiyor. Megapeksel yalanına aldırmadan seçiminizi yapın. Önemli olanın kullanılan mercek ve işlemci kalitesi olduğunu unutmayın. Yüksek megapiksele sahip kameraların pahalı merceklerinin dışında tasarımları da önem kazanıyor. Şimdi de renklerini öne çıkarak modeller yeni yıl öncesinde vitrinlere çıkmaya başladı. Canon'un en gözde video kameraları ve fotoğraf makineleri bayram yeni yıl coşkusuna eşlik etmek üzere kırmızı renklere büründü.